reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

W sensie rezygnujesz zupełnie ze starań o ciążę? Ile jesteś przed @?
3 dni przed :) tak rezygnuje bo w październiku 21 mam mieć usuwana cała tarczycę :( i już nie łudzę się że kiedyś będę miała dziecko :( jeszcze kolejny cykl możemy się starać ale już nie widzę szans :( hormony w normie tsh idealne dostałam 3 miesiące do operacji od lekarza i miałam się starać zajść no i nic z tego :(
 
reklama
3 dni przed :) tak rezygnuje bo w październiku 21 mam mieć usuwana cała tarczycę :( i już nie łudzę się że kiedyś będę miała dziecko :( jeszcze kolejny cykl możemy się starać ale już nie widzę szans :( hormony w normie tsh idealne dostałam 3 miesiące do operacji od lekarza i miałam się starać zajść no i nic z tego :(
Po usunięciu tarczycy też można zajść w ciążę. Chyba że to jakaś choroba onkologiczna o czym nie piszesz i spodziewasz się, że leczenie onkologiczne spowoduje niepłodność. Ale skoro piszesz że lekarz pozwolił się starać przed operacją, to znaczy że chyba nie jest aż tak źle.
 
3 dni przed :) tak rezygnuje bo w październiku 21 mam mieć usuwana cała tarczycę :( i już nie łudzę się że kiedyś będę miała dziecko :( jeszcze kolejny cykl możemy się starać ale już nie widzę szans :( hormony w normie tsh idealne dostałam 3 miesiące do operacji od lekarza i miałam się starać zajść no i nic z tego :(
Po usunięciu tarczycy masz takie same szanse jak z niedoczynnością tarczycy bez usuwania jej... Leki i pilnowanie poziomów hormonów więc nie łam się 🙂
 
Po usunięciu tarczycy też można zajść w ciążę. Chyba że to jakaś choroba onkologiczna o czym nie piszesz i spodziewasz się, że leczenie onkologiczne spowoduje niepłodność. Ale skoro piszesz że lekarz pozwolił się starać przed operacją, to znaczy że chyba nie jest aż tak źle.
To czy to rakowe okaże się po usunięciu i zbadaniu miejmy nadzieję że nie :) wiem że jest jakaś szansa ale mam już 31 lat teraz mam wszystkie wyniki hormonalne idealne dlatego starałam się teraz o dziecko przed operacją ... Po operacji regulacja leków sprawdzanie hormonów itd to też z pół roku czas czas czas :(
 
Dziewczyny jeśli miałam miesiaczka 4 sierpnia ,owulacja przypadła na 16,17 sierpnia ,test zrobiłam 30 sierpnia wyszła 2 blada kreska więc wybrałam się na bhcg 3 września wynik z bhcg to 26,11 czy to nie jest za mało?
 
reklama
Dziewczyny jeśli miałam miesiaczka 4 sierpnia ,owulacja przypadła na 16,17 sierpnia ,test zrobiłam 30 sierpnia wyszła 2 blada kreska więc wybrałam się na bhcg 3 września wynik z bhcg to 26,11 czy to nie jest za mało?
To początki ciąży, więc jest dobrze. Warto zrobić przyrost po 48h od pierwszego pobrania.
 
Do góry