reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczynki odezwałam się do kliniki, aby skonsultować poronienie. Rozmawiałam z naszą dr i co się okazało!!!!! z wymazu który był robiony na wizycie Ureaplazma wyszła dodatnia i mogła być powodem. I tak myślę, ale po 8 tygodniu gdy serduszko biło miałam problem z pęcherzem, a 9 tygodniu serduszko zatrzymało się😭😭 Czy któraś walczyła z tą bakterią?
Ja zrobiłam wymaz w tamtym tygodniu i czekam właśnie na wyniki.
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie udzielam się chociaż Was podczytuje już jakiś czas. Robiłam badanie progesteronu w 25dc, przy cyklach 34 dniowych. Cykle stymulowane clo, po owulacji duphaston. Cała reszta badań (prolaktyna, fsh, lh, hormony tarczycowe robione na początku cyklu konsultowałam z ginem i sa w normie.) czy jest w ogóle możliwość ze ten wynik jest błędny? Czytałam o niskich wynikach progesteronu, ale żeby aż tak? Ten wynik tez skonsultuje, nie oczekuje od Was diagnozy ale jestem w kropce i może któraś z Was coś mi podpowie, z góry dziękuje.
 

Załączniki

  • IMG_1566.jpg
    IMG_1566.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 56
dzieci i pies u mojej mamy (bo wesele u rodziny od strony męża), a my właśnie pijemy winko i piwka 😁 Jutro planujemy wieczorem iść do baru i potańczyć na dyskotece, a niedziela na meczu footballu amerykańskiego (gdzie gra Nasz przyjaciej), a w wolnych chwilach bzykanko 😁😝. Także nie będziemy próżnować 😎
w takim razie udanego weekendu, owocnego 😉
 
Cześć dziewczyny, nie udzielam się chociaż Was podczytuje już jakiś czas. Robiłam badanie progesteronu w 25dc, przy cyklach 34 dniowych. Cykle stymulowane clo, po owulacji duphaston. Cała reszta badań (prolaktyna, fsh, lh, hormony tarczycowe robione na początku cyklu konsultowałam z ginem i sa w normie.) czy jest w ogóle możliwość ze ten wynik jest błędny? Czytałam o niskich wynikach progesteronu, ale żeby aż tak? Ten wynik tez skonsultuje, nie oczekuje od Was diagnozy ale jestem w kropce i może któraś z Was coś mi podpowie, z góry dziękuje.
Bierzesz duphaston czyli pewnie Twój ginekolog wie że masz tak niski prog i dostajesz lek. Masz w ogóle potwierdzoną owulację?
 
testami owu tak, na monitoring mam się zgłosić dopiero w następnym cyklu
To trochę dziwne, że masz stymulację owu a nie miałaś monitoringu. Może po prostu pęcherzyki nie urosły / nie pękły i nie było owulacji stąd taki niski progesteron.

Może dziewczyny, które miały stymulacje coś więcej będą w stanie napisać.
 
To trochę dziwne, że masz stymulację owu a nie miałaś monitoringu. Może po prostu pęcherzyki nie urosły / nie pękły i nie było owulacji stąd taki niski progesteron.

Może dziewczyny, które miały stymulacje coś więcej będą w stanie napisać.
tak wiem, ze dziwne, już tu u Was się dowiedziałam ze stymulacja powinna być od razu włączona. No ale czasu nie cofnę, bo to już 4 cykl i teraz (po 4 nieudanym cyklu na clo) tak czy inaczej mam się umówić na monitoring.
Dziwi mnie tak niski wynik, czy to jest w ogóle normalne :o
 
tak wiem, ze dziwne, już tu u Was się dowiedziałam ze stymulacja powinna być od razu włączona. No ale czasu nie cofnę, bo to już 4 cykl i teraz (po 4 nieudanym cyklu na clo) tak czy inaczej mam się umówić na monitoring.
Dziwi mnie tak niski wynik, czy to jest w ogóle normalne :o
Omg, to czwarty cykl na Clo bez monitoringu a więc bez żadnego potwierdzenia czy to Clo coś daje i czy te pęcherzyki w ogóle są i pękają 😱? A masz stymulację, bo z jakiś badań albo monitoringu wyszło, że coś jest nie tak z Twoją owulacją czy to po prostu taka spontaniczna nieuzasadniona niczym decyzja ginekologa?

Swoją drogą, bez potwierdzenia czy masz owulację skąd wiesz kiedy zacząć brać duphaston?
 
Omg, to czwarty cykl na Clo bez monitoringu a więc bez żadnego potwierdzenia czy to Clo coś daje i czy te pęcherzyki w ogóle są i pękają 😱? A masz stymulację, bo z jakiś badań albo monitoringu wyszło, że coś jest nie tak z Twoją owulacją czy to po prostu taka spontaniczna nieuzasadniona niczym decyzja ginekologa?

Swoją drogą, bez potwierdzenia czy masz owulację skąd wiesz kiedy zacząć brać duphaston?
sama nie wiem, tamte badania wszystkie były w normach, a ja mam mimo dwóch zdrowych ciąż ( w które zaszłam w przeciągu dwóch niczym nie kontrolowanych cykli) nieregularne miesiączki, na usg tez wszystko było ok, po prostu stwierdził, ze mam problem z owulacja skoro cykle są nieregularne i dość długie (przed tym duphastonem miałam 40/50 dniowe).
 
reklama
sama nie wiem, tamte badania wszystkie były w normach, a ja mam mimo dwóch zdrowych ciąż ( w które zaszłam w przeciągu dwóch niczym nie kontrolowanych cykli) nieregularne miesiączki, na usg tez wszystko było ok, po prostu stwierdził, ze mam problem z owulacja skoro cykle są nieregularne i dość długie (przed tym duphastonem miałam 40/50 dniowe).
duphaston kazał brac po pozytywnym teście owu (chociaż teraz już tez wiem dzięki Wam, ze test nie daje pewności ze owu była).

Ale tak jak napisałam, w dwie ciąże zaszłam bez problemu, obie on prowadził i chodziłam do niego przed ciążami, także mu zaufałam myśląc ze wie co robi. A teraz jak już się jakiś czas nie udaje to zaczęłam czytac różne rzeczy na własna rękę.
 
Do góry