reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny jeśli miałam miesiaczka 4 sierpnia ,owulacja przypadła na 16,17 sierpnia ,test zrobiłam 30 sierpnia wyszła 2 blada kreska więc wybrałam się na bhcg 3 września wynik z bhcg to 26,11 czy to nie jest za mało?
Jeśli owulacja była np 16 to 30 mogło
Nie za malo
Edit: bylas dzis na zbadaniu przyrostu?
Jest niska bo mogło dojsc do zapłodnienia później :) i ważny jest przyrost po 48 h a nie sama beta :) beta tylko potwierdza ciążę jak jest powyżej 5
 
No do lekarza miałam iść w tym tygodniu Ale pewnie i tak nic jeszcze nie będzie widać
Ja poszłam tydzień po spodziewanej miesiączce i było widać pęcherzyk ciążowy :) i lekarz i tak wyśle Cie na kolejną betę ;) będzie sprawdzał także przyrost ;) nie martw się na zapas stres teraz nie jest wskazany :) wiem że ciężko powiedzieć bo też się stresowałam czy przyrost będzie odpowiedni ;)
 
Ja poszłam tydzień po spodziewanej miesiączce i było widać pęcherzyk ciążowy :) i lekarz i tak wyśle Cie na kolejną betę ;) będzie sprawdzał także przyrost ;) nie martw się na zapas stres teraz nie jest wskazany :) wiem że ciężko powiedzieć bo też się stresowałam czy przyrost będzie odpowiedni ;)
No bardzo się boję wyniku tym bardziej że ponad rok czekam A później jeszcze doszło to że zabiła miesiaczka wywoływanie co miesiąc itd itp
 
reklama
Do góry