reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A nasz cykl chyba pójdzie się... [emoji85][emoji87]
@ właśnie się kończy, a mój chłop od 4 dni czuł się fatalnie, dziś utrata węchu, a mnie rozłożyło. Boli mnie absolutnie każdy mięsień (nawet nie wiedziałam, że tyle mam) głowa pęka i nawet każdy milimetr skóry boli mnie od najmniejszego dotyku [emoji85] lezymy jak seniorzy
Kuruj się 😘
 
Dziewczyny jakie są wasze plany staraczkowe na 2021 ? Macie w planach jakieś nowe badania konsultacje ,diety itd ? 😉
Ja czekam na wyniki na obecność pasożytów, jak tam nic nie wyjdzie to badamy immunologiczny układ. Kompletnie nie wiem na czym to polega i czy da się zzajsc w ciążę jak coś tam nie tak 🤔😭😭
Jeszcze 1-2 cykle i zabieramy się za inseminację 😞 wyniki wszystkie ok, drożność ok... Lekarz stwierdził, że jeśli po drożności nic się nie zmieni przez 2-3 miesiące to zostaje spróbować z inseminacją
 
reklama
Do góry