reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny ja już zgłupiałam, może jesteście mądrzejsze ode mnie doradzcie prosze, dzis 28dc, od 21dc plamienia - brazowe, bardzo małe jakbym nie sprawdzała w srodku to moze bym sie nawet nie zorientowała, po przytankach na wkladce to co męzus zostawił z rozrzedzoną krwią, takie siuski, test robiłam 21 dc i wczoraj - biel wizira. Od wczoraj czerwona krew, myślałam ze @ sie rozkręca ale to znowu plamienie, bo dzisiejszych przytulankach jest jej tak mało, że nawet mężuś nie zauważył i wygląda na to, że sie nie rokręca a wręcz przeciwnie. I jeszcze pojawił sie baaaaardzo rozciągliwy śluz. Wszelkie pomysły mile widziane, postaram się wbić do gina ale to jeszcze kilka dni a ja zwariuje do tego czasu 😥 😥 😥 😥
 
reklama
Miałam torbiel ok 2cm i ja usunęli, po za tym wszystko drozne ale lekarz stwierdził że może trzeba było tylko przepchac. Kobieta miała ten sam zabieg ze mną lezalysmy razem w jednej sali i smialysmy się ze widzimy się na porodowce i jakie było moje zdziwienie jak spotkalam ja u gina kilka miesięcy później i mówi że też jest w tym w tym samym miesiącu w ciazy. Okazało się później że urodziła w tym samym szpitalu kilka godzin po mnie tylko była na piętrze gdzie cesarki a ja na dole gdzie sn :-)
O kurcze jaka historia 🤩😉
 
Miałam torbiel ok 2cm i ja usunęli, po za tym wszystko drozne ale lekarz stwierdził że może trzeba było tylko przepchac. Kobieta miała ten sam zabieg ze mną lezalysmy razem w jednej sali i smialysmy się ze widzimy się na porodowce i jakie było moje zdziwienie jak spotkalam ja u gina kilka miesięcy później i mówi że też jest w tym w tym samym miesiącu w ciazy. Okazało się później że urodziła w tym samym szpitalu kilka godzin po mnie tylko była na piętrze gdzie cesarki a ja na dole gdzie sn :-)
woooow😀 No u mnie nie znaleźli totalnie nic, a już się łudziłam, ze może zobaczą coś przez co się nie udaje🙄 No nic, bardzo często słyszę, ze po drożności szybko się zachodzi, wiec pozostało mi mieć tylko nadzieje
 
woooow😀 No u mnie nie znaleźli totalnie nic, a już się łudziłam, ze może zobaczą coś przez co się nie udaje🙄 No nic, bardzo często słyszę, ze po drożności szybko się zachodzi, wiec pozostało mi mieć tylko nadzieje
To dobrze że nic nie znaleźli :-) Czasem sam przepływ kontrastu pomaga. Ja się o pierwsze dziecko dwa lata staralam. W grudniu po świętach miałam mieć pierwsze podejście do inseminacji ale jak mąż o tym usłyszał to tak zmobilizował plemniki że 6 grudnia już były dwie kreski haha chyba znów go postrasze inseminacja albo badaniem nasienia 😜
 
To dobrze że nic nie znaleźli :-) Czasem sam przepływ kontrastu pomaga. Ja się o pierwsze dziecko dwa lata staralam. W grudniu po świętach miałam mieć pierwsze podejście do inseminacji ale jak mąż o tym usłyszał to tak zmobilizował plemniki że 6 grudnia już były dwie kreski haha chyba znów go postrasze inseminacja albo badaniem nasienia 😜
na plemniki mojego niestety straszenie inseminacja nie działa🤣 a u nas inseminacja to w sumie jedyne wyjście, bo starego więcej w domu nie na niż jest🙄
 
Dzień dobry 😊 Po przeczytaniu wszystkich postów i ja postanowiłam dołączyć. Jestem szczęśliwą mamą 7 latka (2 cykl starań, po odstawieniu tabletek anty). 4 lata temu postanowiliśmy starać się o rodzeństwo. Niestety bezskutecznie. W między czasie brałam clo przez 3 cykle i miałam drożność jajników. Po zmianie lekarza okazało się, że mam PCOS. Odpuściliśmy starania. Ze względu na wiek, stwierdziliśmy, że może warto spróbować po raz ostatni (ja 33, mąż 40 lat). To nasz pierwszy cykl starań, po długiej przerwie. Na razie nie spinamy się, ale mam nadzieję, że w tym roku się uda. To mój 12dc. Peak teoretycznie 18dc. Przewidywana @ 30dc (możliwe, że 22 stycznia będę testować, w zależności, co pokażą testy lh). Moje cykle trwają 26-36 dni. Ja biorę ovulomed max, a M Fertistim. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i gratuluję tym, które już zobaczyły wymarzone 2 kreski na teście ciążowym 😊
 
reklama
Melduję,że druga kreseczka na swoim miejscu 🙂jutro beta 🙂 IMG_20210104_061451314.jpg
 
Do góry