reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Tak beta 50 funtow I w zwyż do 89£ zalezy gdzie dla mnie to sa duze koszty ;) wiec czekam a I w polsce mozna dostac chyba skierowanie na bete ... a tutaj? Zapomnij ...
słuchaj ja miałam podobnie rano w pracy drobne plamienie i na papierze troszeczkę krwi tylko ze u mnie tej krwi było na prawdę malutko ale ja nie czekałam i po pracy pojechałam od razu na szpital i mnie przyjęli pobrali mocz i zapisali do pregnacy support centre oni zajmują się bardzo wczesna ciąża do 14 tygodnia i są typowo od takich rzeczy od krwawień boli itp następnego dnia pani do mnie dzwoniła i pytała sie czy sytuacja się powtórzyła ale na szczęście nie wiec uspokoiła mnie ze czasem tak jest ale gdyby się coś działo natychmiast przyjeżdżać także poszukaj u siebie może taka klinika tez jest
 
Dziewczyny jak sobie radzicie z problemi z pęcherzem w trakcie starań? Ja często mam jakieś dolegliwości.
Mi bardzo pomagal sok z żurawiny 100%, kupuje w aptece. Przy infekcji pilam codziennie, teraz staram sie pic raz w tygodniu, nie jest za dobry w smaku ale pomaga. No i do tego dobry probiotyk. Odkad stosuje nie miewam problemow.
 
Zrobiłam dziś z ciekawości owulaka (11dc) i wydaje mi się, ze wyszedł „tuz, tuz” a wg apki LH na poziomie low 🤔 jutro jeszcze powtórzę kilka razy, co prawda w środę monitoring ale ciekawa jestem czy przy stymulacji w moim przypadku testy mają rację bytu, bo wcześniej nie wyłapywały mi piku ;) co myślicie, faktycznie low czy powinnam się spodziewac piku na dniach?
 

Załączniki

  • 8EDD6335-F141-4E16-9DF3-90429E14A7B3.jpeg
    8EDD6335-F141-4E16-9DF3-90429E14A7B3.jpeg
    616,7 KB · Wyświetleń: 71
Zwiększ sobie dawkę? 😳
Duphaston to nie tiktaki tylko lek na recepte. Sugeruje skonsultować sie z lekarzem i nie robic nic na własna reke. Bo ja tak biore…
Duphaston 3x1 ostatnio jak zaszłam w maju kazała zwiększyć dawkę dlatego zwiększyłam też teraz 😊 a konsultacje mam dopiero w sobotę
 
reklama
Do góry