reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny. Zauważyłam dzisiaj odrobinę brązowego śluzu. Beta z czwartku 105 (we wt 31). Czy jest to powód do zmartwień? W najbliższym tyg wybieram powtórzyć betę .
Ja jak byłam na początku ciazy gdzieś w 7 tygodniu miałam delikatne brązowe plamienia , przez weekend to akurat było.. wiec od razu w poniedziałek do lekarza ale wszystko na usg było okej i wtedy mi kazał brać dupka i luteinę .
 
reklama
Ja jak byłam na początku ciazy gdzieś w 7 tygodniu miałam delikatne brązowe plamienia , przez weekend to akurat było.. wiec od razu w poniedziałek do lekarza ale wszystko na usg było okej i wtedy mi kazał brać dupka i luteinę .
U mnie dopiero jakis 4 tydzień. Biorę duphaston 2x1 i swój progesteron 7 dno po owu mialam ok 20 Wiec chyba ładnie. We wtorek i czwartek wybieram się na betę A w piątek do lekarza bo kończy mi się duphaston. Nie puszczajcie kciuków proszę 🙏
 
U mnie dopiero jakis 4 tydzień. Biorę duphaston 2x1 i swój progesteron 7 dno po owu mialam ok 20 Wiec chyba ładnie. We wtorek i czwartek wybieram się na betę A w piątek do lekarza bo kończy mi się duphaston. Nie puszczajcie kciuków proszę 🙏
Może zwiększ sobie dawkę 3x1 duphaston ja tak biorę, nie badałam nigdy progesteronu, a tak mi lekarka kazała brać, 2x1 brałam po owulacji a teraz w ciąży 3x1 🙂
 
U mnie dopiero jakis 4 tydzień. Biorę duphaston 2x1 i swój progesteron 7 dno po owu mialam ok 20 Wiec chyba ładnie. We wtorek i czwartek wybieram się na betę A w piątek do lekarza bo kończy mi się duphaston. Nie puszczajcie kciuków proszę 🙏
Trzymam kciuki i wierze ze będzie wszystko ok ! ✊😘
 
A powiedzcie mi jak to jest z toksoplazmoza ? Mając kota powinnam zrobić to badanie przed staraniem się o dziecko ? Czy lekarz zleca badanie w trakcie ciąży ?
 
Może zwiększ sobie dawkę 3x1 duphaston ja tak biorę, nie badałam nigdy progesteronu, a tak mi lekarka kazała brać, 2x1 brałam po owulacji a teraz w ciąży 3x1 🙂
To ja w ciąży brałam tylko raz na noc duphaston .... I to przepisał lekarz prywatnie na NFZ lekarz nic mi nie mówił o braniu leków ... Więc ja nie wiem od czego to zależy ... Problem był potem musiałam odstawić dupka i czekac na poronienie bo przez niego nadal podtrzymywany był zarodek ...a nie było akcji serca i się nie rozwijał dlatego tyle czasu czekałam na poronienie i betę miałam wysoka ...
 
Tak bo duphaston podtrzymuje ciążę dlatego trzeba kontrolować i betę i jak się wszystko rozwija, ja 1 wizytę mam dopwiro w sobotę przyszła więc zobaczyny. A przy biochemicznej brałam duphaston po odłożeniu 2 dni później przyszedł okres...
To ja w ciąży brałam tylko raz na noc duphaston .... I to przepisał lekarz prywatnie na NFZ lekarz nic mi nie mówił o braniu leków ... Więc ja nie wiem od czego to zależy ... Problem był potem musiałam odstawić dupka i czekac na poronienie bo przez niego nadal podtrzymywany był zarodek ...a nie było akcji serca i się nie rozwijał dlatego tyle czasu czekałam na poronienie i betę miałam wysoka ...
 
reklama
Do góry