reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ok super dziękuję za szybką odpowiedź :) bo ja jestem po poronieniu j tak się zastanawiam czy miałam to badanie robione i czy to mogła być przyczyna..
Mi te badania razem z innym zalecił od razu jak byłam w 7 tygodniu :) w czerwcu miałam biochemiczna i znów kazał zrobić jakieś badania i między innym toxo , ale na szczęście wszystko okej ;)
 
reklama
Witajcie :) sama nie wiem, czy jeszcze staraczka ze mnie, czy już można założyć, żem się wystarała... :) wczoraj beta 23, testy wychodzą pozytywne, a jeszcze 2 dni do planowanej miesiączki. Staraliśmy się 1.5 roku, mąż z bardzo słabym nasieniem (teratozoospermia, słaba ruchliwość) a jednak się udało... chyba :) Nigdy jeszcze nie testowalam się tak wcześnie, a i tez bety wcześniej nie robiłam. W tym cyklu jednak trochę inaczej się czułam, bo od kilku dni miałam dziwne kłucia w jajnikach. Trzymam za Was wszystkie kciuki! :)
 
Ja dopiero gdzies najwcześniej za tydzień testuje 😁✊
No ja raczej też, bo za 7 dni powinnam dostać @, ale wszyatko jak na razie tak samo jak w poprzednim cyklu, zero niuansów i odchyleń, więc moje nastawienie raczej średnie 😝
U mnie dopiero jakis 4 tydzień. Biorę duphaston 2x1 i swój progesteron 7 dno po owu mialam ok 20 Wiec chyba ładnie. We wtorek i czwartek wybieram się na betę A w piątek do lekarza bo kończy mi się duphaston. Nie puszczajcie kciuków proszę 🙏
Moje kciuki należą do Ciebie (no i do innych dziewczyn też) 😁🤣
 
No ja raczej też, bo za 7 dni powinnam dostać @, ale wszyatko jak na razie tak samo jak w poprzednim cyklu, zero niuansów i odchyleń, więc moje nastawienie raczej średnie 😝

Moje kciuki należą do Ciebie (no i do innych dziewczyn też) 😁🤣
Ja jestem dziś dopiero 2 dpo 🙈 w pierwszej ciazy to pamietam już 7 dpo cycki zaczęły bolec , zobaczymy jak będzie w tym cyklu 😋 choć jakoś tez na nic się nie nastawiam.. ale trzymam kciuki za Ciebie ✊✊🤗😘
 
Ja jestem dziś dopiero 2 dpo 🙈 w pierwszej ciazy to pamietam już 7 dpo cycki zaczęły bolec , zobaczymy jak będzie w tym cyklu 😋 choć jakoś tez na nic się nie nastawiam.. ale trzymam kciuki za Ciebie ✊✊🤗😘
o to ja 7-8 dpo (zależy czy owulacja była na nastepny dzień od pozytywnego testu owu - a tak mi się wydaje, czy na kolejny dzień) i nie czuję, żeby coś się u mnie działo 😂
 
o to ja 7-8 dpo (zależy czy owulacja była na nastepny dzień od pozytywnego testu owu - a tak mi się wydaje, czy na drugi dzień) i nie czuję, żeby coś się u mnie działo 😂
Ale.. nie zawsze trzeba coś czuć :) czasami dziewczyny nic nie czuły a ciaza była :) mnie zaś w biochemicznej brzuch tylko pobolewal jak na okres i tyle . A teraz zaś chyba przez ta biochem coś sie poprzestawiało bo wczoraj tak mnie bolał prawy jajnik ze prawie zasnąć nie mogłam.. :/ a nigdy mnie jajniki nie bolały..
 
Wiem,że nie mamy wpływu. Natura wie co robi. Zdziwiona jestem,że większość kobiet tutaj lyknela by odrazu tabletkę tak jak lekarz karze,bez konsultacji i bez upewnienia się u innego lekarza, na podstawie samego wyniku bety,gdzie nawet dziś nie zrobił ponownego USG. Podziwiam Was/je. Wizytę kontrolną miałam na 16.08 i gdybym nie położyła się do szpitala to zapewne nie wiedziałabym w ogóle,że beta spada a zarodek się nie rozwija. No nie wiem,każdy myśli inaczej. Mi osobiście by z tyłu głowy siedziało,że mogłam się upewnić, sprawdzić a tego nie zrobiłam.
Może to brutalne, ale nie da się uratować czegoś co niestety nie ma racji bytu z powodów niezależnych od nas. Ja nie brałam żadnych tabletek ani pierwszym ani drugim razem.
 
U mnie dopiero jakis 4 tydzień. Biorę duphaston 2x1 i swój progesteron 7 dno po owu mialam ok 20 Wiec chyba ładnie. We wtorek i czwartek wybieram się na betę A w piątek do lekarza bo kończy mi się duphaston. Nie puszczajcie kciuków proszę [emoji120]

W jakim celu duphaston bierzesz?
 
Witajcie :) sama nie wiem, czy jeszcze staraczka ze mnie, czy już można założyć, żem się wystarała... :) wczoraj beta 23, testy wychodzą pozytywne, a jeszcze 2 dni do planowanej miesiączki. Staraliśmy się 1.5 roku, mąż z bardzo słabym nasieniem (teratozoospermia, słaba ruchliwość) a jednak się udało... chyba :) Nigdy jeszcze nie testowalam się tak wcześnie, a i tez bety wcześniej nie robiłam. W tym cyklu jednak trochę inaczej się czułam, bo od kilku dni miałam dziwne kłucia w jajnikach. Trzymam za Was wszystkie kciuki! :)

To chyba post w takim razie na grupę mamusiowa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry