reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Zrobiłam dziś z ciekawości owulaka (11dc) i wydaje mi się, ze wyszedł „tuz, tuz” a wg apki LH na poziomie low 🤔 jutro jeszcze powtórzę kilka razy, co prawda w środę monitoring ale ciekawa jestem czy przy stymulacji w moim przypadku testy mają rację bytu, bo wcześniej nie wyłapywały mi piku ;) co myślicie, faktycznie low czy powinnam się spodziewac piku na dniach?
Appka Premom? Tam czasem źle wykrywa występowanie paska C i T. Ja nieraz ręcznie przesuwam te wskaźniki.
 
Tak wiem. Myślę, że mój lekarz "zawsze" przepisuje. W czwartek zbadam bęte i proga i idę na konsultacje. Zobaczymy co powie.
Zaszkodzić chyba nie zaszkodzi co?

To szkoda, ze lekarz ma takie podejście. Jakby nie było jest to LEK, hormon, a nie suplement diety, żeby tak sobie przepisywać każdej jednej kobiecie bez wyraźniej konieczności. Co do szkodliwości się nie wypowiem, bo nie wiem, niemniej uważam tak jak dziewczyny - to nie cukierki, jeśli nie ma przyczyny, to po co stosować lek na coś, czego nie ma?
 
To szkoda, ze lekarz ma takie podejście. Jakby nie było jest to LEK, hormon, a nie suplement diety, żeby tak sobie przepisywać każdej jednej kobiecie bez wyraźniej konieczności. Co do szkodliwości się nie wypowiem, bo nie wiem, niemniej uważam tak jak dziewczyny - to nie cukierki, jeśli nie ma przyczyny, to po co stosować lek na coś, czego nie ma?
Może ma jakiś zamysł o którym nie wiem.. kurczę to jeden z lepszych specjalistów w Krakowie z mega doświadczeniem także liczę że wie co robi 🙏
Proga badalam sobie po owu potem wizyty nie mialam wiec nie wie jakiego mam. Może dlatego przepisał na wyrost duphaston.
 
Może ma jakiś zamysł o którym nie wiem.. kurczę to jeden z lepszych specjalistów w Krakowie z mega doświadczeniem także liczę że wie co robi [emoji120]
Proga badalam sobie po owu potem wizyty nie mialam wiec nie wie jakiego mam. Może dlatego przepisał na wyrost duphaston.

Mhm. To tym bardziej dziwne, ze lekarz przepisuje hormony bez wcześniejszych badań [emoji6] ze lekarz w ogóle przepisuje jakiekolwiek leki bez badań.

No ale oby wyszło Ci to na zdrowie.
 
reklama
Zrobiłam dziś z ciekawości owulaka (11dc) i wydaje mi się, ze wyszedł „tuz, tuz” a wg apki LH na poziomie low [emoji848] jutro jeszcze powtórzę kilka razy, co prawda w środę monitoring ale ciekawa jestem czy przy stymulacji w moim przypadku testy mają rację bytu, bo wcześniej nie wyłapywały mi piku ;) co myślicie, faktycznie low czy powinnam się spodziewac piku na dniach?
Patrząc po tym teście to do owu już blisko, może apka po prostu nie wyłapała dobrze. Sama kiedyś zamierzałam jej używać, ale źle mi pokazywała, więc zostałam przy samodzielnej ocenie.
 
Do góry