reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was [emoji169] Rzadko zaglądam tutaj bo mam urwanie głowy w związku z przeprowadzką, ale podczytuję trochę i trzymam za Was kciuki [emoji110] Ten 12 cykl jest najgorszym jak do tej pory, przez prawdopodobne błędy mojej ginekolog przedłuża mi się cykl i nadal nie wiem na czym stoję...[emoji2370]
Który to już dc? Byłaś na wizycie u gin? Czy nadal uważa, że nie powinnaś odstawiać duphastonu po negatywnym teście?
 
reklama
Czesc dziewczyny. Tez sie staramy z mezem. Mamy juz 23 misieczniaczke na pokladzie. W grudniu przezylismy strate (samoczynne poronienie). Mielismy krotka przerwe I zaczynamy sie starac od "poczatku". Tym razem polaczenie obserwacji sluzu plus sex co 2 dni. Zobaczymy jak nam wyjdzie. @ powinna sie zjawic 11 sierpnia.
Trzymam za Was wszystkie kciuki
Cześć, też trzymam za ciebie kciuki [emoji1696]
 
Ja bym nie ryzykowała, myśle, ze się nie przyswoją ;) najprędzej zafundujesz sobie 💩😛😛😛

Co się stało, jakiego rodzaju błędy?

Który to już dc? Byłaś na wizycie u gin? Czy nadal uważa, że nie powinnaś odstawiać duphastonu po negatywnym teście?
Byłam wczoraj na wizycie dokładnie 3 tygodnie od podania sobie zastrzyku Ovitrelle, zrobiłam wczoraj test o czułości 10mlU z porannego moczu, oczywiście biel bieli, lekarz nie potrafił stwierdzić czy obraz USG jest bardziej " ciążowy" czy "okresowy"
 
Byłam wczoraj na wizycie dokładnie 3 tygodnie od podania sobie zastrzyku Ovitrelle, zrobiłam wczoraj test o czułości 10mlU z porannego moczu, oczywiście biel bieli, lekarz nie potrafił stwierdzić czy obraz USG jest bardziej " ciążowy" czy "okresowy"
A dupka Ci odstawiła?
 
Byłam wczoraj na wizycie dokładnie 3 tygodnie od podania sobie zastrzyku Ovitrelle, zrobiłam wczoraj test o czułości 10mlU z porannego moczu, oczywiście biel bieli, lekarz nie potrafił stwierdzić czy obraz USG jest bardziej " ciążowy" czy "okresowy"
O kurde ale kwiatki 😱 A robiłaś betę z krwi? Tak na wszelki wypadek 😁 może jesteś jednym z tych "przypadków" którym sikance nie wychodzą 🤔
 
Byłam wczoraj na wizycie dokładnie 3 tygodnie od podania sobie zastrzyku Ovitrelle, zrobiłam wczoraj test o czułości 10mlU z porannego moczu, oczywiście biel bieli, lekarz nie potrafił stwierdzić czy obraz USG jest bardziej " ciążowy" czy "okresowy"
Nie potrafił stwierdzić i co dalej? Pokierował Cię gdzieś, coś powiedział czy odesłał z kwitkiem? 😳
 
A dupka Ci odstawiła?

O kurde ale kwiatki 😱 A robiłaś betę z krwi? Tak na wszelki wypadek 😁 może jesteś jednym z tych "przypadków" którym sikance nie wychodzą 🤔

Nie potrafił stwierdzić i co dalej? Pokierował Cię gdzieś, coś powiedział czy odesłał z kwitkiem? 😳
Na betę idę w poniedziałek, przepisane mam kolejne opakowanie duphastonu i mam brać nadal i czekać na @, skontaktowałam się już z nowym ginekologiem i przyjmie mnie na cito jutro wieczorem
 
Już się dowiedziałam będę stymulowana lametta czy ktoś coś wie na temat tego leku? Ktoś stosował? Jakie doświadczenia? :) chociaż mam nadzieję że nie będę go musiała stosować 🤣
Ja biorę lamette razem z menopurem. Sama lamette na mnie nie działa. Ogólnie spoko 🙂 jakie masz dawkowanie?
 
Byłam wczoraj na wizycie dokładnie 3 tygodnie od podania sobie zastrzyku Ovitrelle, zrobiłam wczoraj test o czułości 10mlU z porannego moczu, oczywiście biel bieli, lekarz nie potrafił stwierdzić czy obraz USG jest bardziej " ciążowy" czy "okresowy"
Mój lekarz
Na betę idę w poniedziałek, przepisane mam kolejne opakowanie duphastonu i mam brać nadal i czekać na @, skontaktowałam się już z nowym ginekologiem i przyjmie mnie na cito jutro wieczorem
Mój gin nawet nie pyta o test. Zawsze każe robić betę 🙂 daj znać co powie nowy gin 😘
 
reklama
Na betę idę w poniedziałek, przepisane mam kolejne opakowanie duphastonu i mam brać nadal i czekać na @, skontaktowałam się już z nowym ginekologiem i przyjmie mnie na cito jutro wieczorem

Na betę idę w poniedziałek, przepisane mam kolejne opakowanie duphastonu i mam brać nadal i czekać na @, skontaktowałam się już z nowym ginekologiem i przyjmie mnie na cito jutro wieczorem
3mam kciuki żeby wszystko się wyjaśniło 🤞 najlepiej w postaci pozytywnej bety ❤️
 
Do góry