reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

To następny cykl będzie twój! 😘 i wrzucisz nam tutaj dwie kreseczki 😁

Ja z temperaturą jestem zielona 😅 jestem 11 dpo 26dc ale biorę dupka więc okres pewnie po odstawieniu przyjdzie podobnie jak w zeszłym miesiacu. Jutro za testuje a W poniedziałek przejdę się na betę i odstawie ewentualnie 🙃
Basiu, jakbym chciała żeby tak było! Wszystkim nam to życzę!
 
reklama
Hello dziewczyny w sobotę 🤗 Ja dziś 10dpo i oczywiście czas zwolnił niemiłosiernie czekając na testowanie... Im bliżej terminu tym jakaś bardziej sceptyczna się robię 🙄 Nadziei oczywiście nie tracę, tylko tak jakoś... Objawów brak, wczoraj nie wzięłam tego Mastodynon i skutki uboczne przeszły, widać jestem na niego wrażliwa. Miłego dnia! :)
 
Cześć dziewczyny! U mnie od wczoraj bez zmian. Nadal blade kreski. Nie wiem, czy iść jednak dziś na tę betę, czy spokojnie czekać na rozwój sytuacji i zrobić kolejny test za parę dni. Nie przyjmuje żadnych leków, więc na razie nie ma sytuacji, że muszę np. pilnie po teście iść do lekarza po receptę. Z betą mam ten problem, że strasznie ciężko mi pobrać krew, cala ręka za każdym razem rozszarpana, bo nie mogą znaleźć żyły. Poza tym, gdybym dziś zrobiła badanie, to drugie w poniedziałek musiałabym zrobić w Hiszpanii. Pewnie byłoby to ciekawe doświadczenie, ale nie wiem, czy jestem na to gotowa:). Pocieszam się tym, że w ciąży z 1 dzieckiem 12 lat temu nie wyszła mi w ogóle żadną kreska w terminie @. Więc w sumie to nie wiem, co mam robić. 🤷‍♀️ Termin @ - wg apki i testów owu mam dzisiaj, ale zdarzają mi się też dłuższe cykle o kilka dni.
Ps. Możecie mnie opier..lić za to, że stara baba, a boję się badania krwi :D
 
Hello dziewczyny w sobotę 🤗 Ja dziś 10dpo i oczywiście czas zwolnił niemiłosiernie czekając na testowanie... Im bliżej terminu tym jakaś bardziej sceptyczna się robię 🙄 Nadziei oczywiście nie tracę, tylko tak jakoś... Objawów brak, wczoraj nie wzięłam tego Mastodynon i skutki uboczne przeszły, widać jestem na niego wrażliwa. Miłego dnia! :)
Czekanie jest najgorsze. Ja na szczęście przed urlopem miałam tyle roboty, że nie miałam nawet chwili się zastanawiać. Za to teraz już wolne i trochę się denerwuję, co tam wyjdzie. Trzymam kciuki za pozytyw!
 
Cześć dziewczyny! U mnie od wczoraj bez zmian. Nadal blade kreski. Nie wiem, czy iść jednak dziś na tę betę, czy spokojnie czekać na rozwój sytuacji i zrobić kolejny test za parę dni. Nie przyjmuje żadnych leków, więc na razie nie ma sytuacji, że muszę np. pilnie po teście iść do lekarza po receptę. Z betą mam ten problem, że strasznie ciężko mi pobrać krew, cala ręka za każdym razem rozszarpana, bo nie mogą znaleźć żyły. Poza tym, gdybym dziś zrobiła badanie, to drugie w poniedziałek musiałabym zrobić w Hiszpanii. Pewnie byłoby to ciekawe doświadczenie, ale nie wiem, czy jestem na to gotowa:). Pocieszam się tym, że w ciąży z 1 dzieckiem 12 lat temu nie wyszła mi w ogóle żadną kreska w terminie @. Więc w sumie to nie wiem, co mam robić. 🤷‍♀️ Termin @ - wg apki i testów owu mam dzisiaj, ale zdarzają mi się też dłuższe cykle o kilka dni.
Ps. Możecie mnie opier..lić za to, że stara baba, a boję się badania krwi :D
Ja na Twoim miejscu juz dawno byłabym na becie 😬
Tym bardziej ze wybierasz sie na wakacje, podejrzewam ze samolotem?
skonsultowalabym to z lekarzem, duzo lekarzy odradza latanie w 1 trymestrze ciazy.
ja tez boje sie pobierania krwi, ale jak trzeba to trzeba 😬
 
reklama
Ja na Twoim miejscu juz dawno byłabym na becie 😬
Tym bardziej ze wybierasz sie na wakacje, podejrzewam ze samolotem?
skonsultowalabym to z lekarzem, duzo lekarzy odradza latanie w 1 trymestrze ciazy.
ja tez boje sie pobierania krwi, ale jak trzeba to trzeba 😬
Niestety zdaję sobie sprawy z ryzyka latania, ale też nie mam serca, żeby dzień przez wakacjami powiedzieć dziecku, ktore właśnie musiało dzielnie wytrzymać dłubanie patykiem w nosie w celu zbadania się na covid, że jednak nie lecę.l, albo że nie lecimy. Dziś nawet już do lekarza sie nie umowie, zresztą i tak nic jeszcze nie zobaczy. Z tego co czytam, to zdrowa ciąża powinna przetrwać samolot, a jak to biochemiczna to i tak nic na to nie poradzę. Ale wiem też, że zupełnie inne podejście miałabym w sytuacji, gdybym np. była na stymulacji, po inseminacji itp. Wtedy bym pewnie w ogóle nie planowała żadnych wakacji. A podsumowując, to jednak prawda, że pozytywne testy wychodzą w najmniej oczekiwanym momencie :)
 
Do góry