reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Trzeba wierzyc! Jeszcze bedzie pieknie 🤞🏼

Dziewczyny skoro o tabletkach mowa to polećcie pojemniczki na przechowywanie i rozdzielanie tabletek ;) czasami tyle ich biore Ze zdarza mi nie zapomnieć czy brala dana tabletke czy nie 😬
Wracam do tematu, ale u mnie pojemniczki się nie sprawdziły lub nie trafiłam na takie które by mi pasowały, mam apke my therapy i tam dostaję powiadomienia i odznaczam co wzięłam i kiedy ;) u mnie się sprawdza w 100%
 
reklama
Mam do jutra małego, rocznego bąbla pod opieką i się właśnie zastanawiam co ja chcę sobie zafundować :D

Póki co plamie już obficiej, więc jutro zgodnie z kalendarzem @ się pewnie rozkręci i zacznę 4cs.
 
Już się dowiedziałam będę stymulowana lametta czy ktoś coś wie na temat tego leku? Ktoś stosował? Jakie doświadczenia? :) chociaż mam nadzieję że nie będę go musiała stosować [emoji1787]
Ja miałam Lamette przez dwa cykle i niestety na mnie nie działa, dlatego od następnego cyklu wracamy do Clo, zostało mi pół opakowania lametty, chętnie oddam. Ale może na twój organizm zareaguje [emoji4]
Na betę idę w poniedziałek, przepisane mam kolejne opakowanie duphastonu i mam brać nadal i czekać na @, skontaktowałam się już z nowym ginekologiem i przyjmie mnie na cito jutro wieczorem
Kurcze, współczuję ci... Ja bym już chyba przestała brać ten duphaston gdyby była na twoim miejscu, bo wydaje mi się że jest to sztuczne przedłużanie cyklu [emoji53] i pomyślałabym nad zmianą lekarza, bo mam wrażenie że twoja lekarka chyba nie do końca wie co ma robić... Ale to moje zdanie [emoji8] mam nadzieję że u ciebie zaraz się wyjaśni wszystko [emoji4]
 
Jak wam mija weekend?
Ja raniutko pobiegłam do apteki i testowałam 😂 niestety biel bieli 🤷‍♀️ nie zwróciłam wcześniej uwagi że test ma czułość 25.
Nie będę powtarzać, bo i tak beta w poniedziałek 🙄🙄
Spokojnej soboty 😘
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy ktoras z Was potrafi powiedziec co oznaczają te parametry? Dodaje zdjecie .
 

Załączniki

  • F6500869-7610-4A56-A892-CAAC322992F9.jpeg
    F6500869-7610-4A56-A892-CAAC322992F9.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 135
Jak wam mija weekend?
Ja raniutko pobiegłam do apteki i testowałam 😂 niestety biel bieli 🤷‍♀️ nie zwróciłam wcześniej uwagi że test ma czułość 25.
Nie będę powtarzać, bo i tak beta w poniedziałek 🙄🙄
Spokojnej soboty 😘
Ja weekend mocno pracujący -. - Dziś dzień wolny to poszliśmy z mężem na basen z rana, pyszne drugie śniadanko, po czym się położyliśmy i usnęliśmy 😂Więc nici z obiadu, poszliśmy za to na zapiekanki a później na króciutka wycieczka rowerem, a teraz wspólny wieczór. Idealny dzień, tak leniowo-aktywnie 🙂 A muszę powiedzieć że był to dla mnie taki wyjątkowy dzień od dawna bo po pierwsze spędzony czas razem, a po drugie mąż jest po drugiej operacji na nogę i przez ponad całe wakacje w zeszłym roku i póki co, przez całe wakacje tego roku był całkowicie uziemiony (i mieszkaliśmy w tych okresach głównie u teściów...), teraz dopiero o jednej kuli i dostał zielone światło na jakąkolwiek aktywność, także to pierwsza nasza aktywność od jakiś 2 lat więc jestem szczęśliwa i znów złapałam trochę optymizmu :) Teraz planujemy regularny i wspólny delikatny ruch bo obojgu nam przybyło przez ten czas 😂
 
Jak wam mija weekend?
Ja raniutko pobiegłam do apteki i testowałam 😂 niestety biel bieli 🤷‍♀️ nie zwróciłam wcześniej uwagi że test ma czułość 25.
Nie będę powtarzać, bo i tak beta w poniedziałek 🙄🙄
Spokojnej soboty 😘
Ja dostałam wczoraj jakiegoś skurczu żołądka i tak mnie trzyma do dzisiaj 😭 poza tym pierwszy raz w tym miesiącu mam wolny weekend, więc się lenię, obiad na mieście, książka na balkonie i rowerek z narzeczonym :) testuję jutro a w poniedziałek tez na betę :) nie czuje się na 🤰🏻 ale nadzieja umiera ostatnia wiec oby ta betka była pozytywna dla nas obu 🤞🏻
 
reklama
Ja weekend mocno pracujący -. - Dziś dzień wolny to poszliśmy z mężem na basen z rana...
Mam pytanko czy Wasi ginekolodzy nie odradzali chodzenia na basen starając się o dziecko? Aspekt brudnej wody oraz infekcji... Ja osobiście choć uwielbiam pływanie to faktycznie chodząc na basen często miałam infekcje i moja gin również nie radzila mi korzystać z tej formy ruchu przez to...
 
Do góry