reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, a ja mam takie pytanie. W pierwszej fazie cyklu biorę wiesiołka na poprawę śluzu. Biorę 3x2 tabletki. Tyle, że często zapominam... Myślicie, że mogłabym wziąć wszystkie tabletki na raz,czy organizm nie przyswoi takiej dawki na raz?
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Rzadko zaglądam tutaj bo mam urwanie głowy w związku z przeprowadzką, ale podczytuję trochę i trzymam za Was kciuki ✊ Ten 12 cykl jest najgorszym jak do tej pory, przez prawdopodobne błędy mojej ginekolog przedłuża mi się cykl i nadal nie wiem na czym stoję...🤷🏻‍♀️
 
Hej Wam 💋 długo mnie tu nie było.
5 stymulowany cykl trwa. Dziś 18 dc i już wiem że cykl jest spisany na straty ☹️ w 14 dc na monitorgu jajeczko 13mm, w 16 dc jajeczko również 13 mm. Endometrium spoko bo 10mm ale co z tego.. jedyny plus taki że @ prawdopodobnie przyjdzie o czasie. Stymulacja pobudzila niewłaściwe jajeczko, podobno czasem tak się zdarza. Niby nie wszystkie są zdrowe i prawidłowe jajka w kobiecie🤦 No trudno. Doktor podjęła się przeprowadzić ostatni stymulowany cykl (6). Mam już receptę na letrozol. Boże dopomóż 🙏
Trzymam za Ciebie monco kciuki 😘😘😘
 
17 dc, właśnie wyszłam od gin potwierdzona owulacja tylko z lewgo jajnika prawy znikł? Jakby się wchłonął sam a miał ok 20mm dziwne 🤔 jednak testy owu się sprawdziły owulacja przedwczoraj lub wczoraj jeszcze było widać niewielka ilość płynu w zatoce Douglasa, od następnego cyklu znowu stymulacja tylko innym lekiem, zapomniałam się zapytać jakim tylko receptę mam 😅 duphaston 2x1 od jutra, mówi że jest wielka szansa na ciążę bo w maju z lewego była biochemiczna, no cóż czekamy... W końcu normalna owulacja z większym pęcherzykiem. Jak to powiedziała gin teraz seks rekreacyjny 😅🤣
 
17 dc, właśnie wyszłam od gin potwierdzona owulacja tylko z lewgo jajnika prawy znikł? Jakby się wchłonął sam a miał ok 20mm dziwne 🤔 jednak testy owu się sprawdziły owulacja przedwczoraj lub wczoraj jeszcze było widać niewielka ilość płynu w zatoce Douglasa, od następnego cyklu znowu stymulacja tylko innym lekiem, zapomniałam się zapytać jakim tylko receptę mam 😅 duphaston 2x1 od jutra, mówi że jest wielka szansa na ciążę bo w maju z lewego była biochemiczna, no cóż czekamy... W końcu normalna owulacja z większym pęcherzykiem. Jak to powiedziała gin teraz seks rekreacyjny 😅🤣
W takim razie trzymamy kciuki 🤞🏼🤞🏼
a co zaleceń lekarza nalezy sie stosowac 🤣😅
 
Czesc dziewczyny. Tez sie staramy z mezem. Mamy juz 23 misieczniaczke na pokladzie. W grudniu przezylismy strate (samoczynne poronienie). Mielismy krotka przerwe I zaczynamy sie starac od "poczatku". Tym razem polaczenie obserwacji sluzu plus sex co 2 dni. Zobaczymy jak nam wyjdzie. @ powinna sie zjawic 11 sierpnia.
Trzymam za Was wszystkie kciuki
 
17 dc, właśnie wyszłam od gin potwierdzona owulacja tylko z lewgo jajnika prawy znikł? Jakby się wchłonął sam a miał ok 20mm dziwne 🤔 jednak testy owu się sprawdziły owulacja przedwczoraj lub wczoraj jeszcze było widać niewielka ilość płynu w zatoce Douglasa, od następnego cyklu znowu stymulacja tylko innym lekiem, zapomniałam się zapytać jakim tylko receptę mam 😅 duphaston 2x1 od jutra, mówi że jest wielka szansa na ciążę bo w maju z lewego była biochemiczna, no cóż czekamy... W końcu normalna owulacja z większym pęcherzykiem. Jak to powiedziała gin teraz seks rekreacyjny 😅🤣
Już się dowiedziałam będę stymulowana lametta czy ktoś coś wie na temat tego leku? Ktoś stosował? Jakie doświadczenia? :) chociaż mam nadzieję że nie będę go musiała stosować 🤣
 
Dziewczyny, a ja mam takie pytanie. W pierwszej fazie cyklu biorę wiesiołka na poprawę śluzu. Biorę 3x2 tabletki. Tyle, że często zapominam... Myślicie, że mogłabym wziąć wszystkie tabletki na raz,czy organizm nie przyswoi takiej dawki na raz?
Ja bym nie ryzykowała, myśle, ze się nie przyswoją ;) najprędzej zafundujesz sobie 💩😛😛😛
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Rzadko zaglądam tutaj bo mam urwanie głowy w związku z przeprowadzką, ale podczytuję trochę i trzymam za Was kciuki ✊ Ten 12 cykl jest najgorszym jak do tej pory, przez prawdopodobne błędy mojej ginekolog przedłuża mi się cykl i nadal nie wiem na czym stoję...🤷🏻‍♀️
Co się stało, jakiego rodzaju błędy?
 
reklama
Witajcie w 1dc. Od tego cyklu zabieram się za badania, na sobotę mam umówionego lekarza, dostalam kontakt od kuzynki, która jak się okazało niedawno nie mogła zajść w ciążę i on jej pomogl. Poza tym ma fantastyczne opinie.Nie było

Witajcie w 1dc. Od tego cyklu zabieram się za badania, na sobotę mam umówionego lekarza, dostalam kontakt od kuzynki, która jak się okazało niedawno nie mogła zajść w ciążę i on jej pomogl. Poza tym ma fantastyczne opinie.
Nie było mnie tu jakiś czas, ale tak jak pisałam, udałam się do tego lekarza, o którym pisałam. Powiedział że w usg na pierwszy rzut oka wszytsko bardzo dobrze, badanie nasienia też. Zlecił badania w 3dc, 14dc i 22dc. Na razie jestem po tych w 3dc i wszystkie wyszły bardz dobre
 
Do góry