reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja dostałam wczoraj jakiegoś skurczu żołądka i tak mnie trzyma do dzisiaj 😭 poza tym pierwszy raz w tym miesiącu mam wolny weekend, więc się lenię, obiad na mieście, książka na balkonie i rowerek z narzeczonym :) testuję jutro a w poniedziałek tez na betę :) nie czuje się na 🤰🏻 ale nadzieja umiera ostatnia wiec oby ta betka była pozytywna dla nas obu 🤞🏻
O! To obie pozytywno-aktywno-leniwy dzień :D Ja w pon będę rano po pracy i 12dpo i chyba nie wytrzymam i zatestuję 😬 Więc nawet na podobnym etapie jesteśmy :D
Mam pytanko czy Wasi ginekolodzy nie odradzali chodzenia na basen starając się o dziecko? Aspekt brudnej wody oraz infekcji... Ja osobiście choć uwielbiam pływanie to faktycznie chodząc na basen często miałam infekcje i moja gin również nie radzila mi korzystać z tej formy ruchu przez to...
Ja nie pytałam więc nie wiem. Ale pół życia trenowałam pływanie, niestety z przerwą już 10lat i nigdy z tego powodu nie miałam infekcji 🤷‍♀️ Więc nie mam zamiaru teraz się tym przejmować i rezygnować. Moja koleżanka chodzi nawet w ciąży i jeśli się uda to też mam taki zamiar :)
 
reklama
Ja nie pytałam więc nie wiem. Ale pół życia trenowałam pływanie, niestety z przerwą już 10lat i nigdy z tego powodu nie miałam infekcji 🤷‍♀️ Więc nie mam zamiaru teraz się tym przejmować i rezygnować. Moja koleżanka chodzi nawet w ciąży i jeśli się uda to też mam taki zamiar :)
No to może bardziej dbają o czystość wody... Ja już miałam 3x infekcje i wymagało wdrażania antybiotykow stąd sama przestałam chodzić dopóki nie uzyskam zgody gin ale odradzała mi...
 
Mam pytanko czy Wasi ginekolodzy nie odradzali chodzenia na basen starając się o dziecko? Aspekt brudnej wody oraz infekcji... Ja osobiście choć uwielbiam pływanie to faktycznie chodząc na basen często miałam infekcje i moja gin również nie radzila mi korzystać z tej formy ruchu przez to...
Trenowałam pływanie. W późniejszym czasie prywatnie miałam miesiące w życiu, że robiłam sobie treningi na basenie 4-5 razy w tygodniu. Nigdy nie złapałam żadnej infekcji. Koleżanki w ciąży chodziły na basen. Więc raczej nie jest to odradzana forma ruchu.
 
Hej, dziś robiłam zlecone przez lekarza badania i na szczęście wszystko jest ok [emoji847] Tylko TSH do zbicia oraz muszę wprowadzić lżejszą dietę. W 15dc skonsultuję je z ginekologiem, do tego będziemy już mieli wyniki z nasienia, więc będziemy decydować co dalej.

Fajnie, że miło i aktywnie spędziłyście dzień. Będzie się dobrze spało (albo i nie [emoji48]). Dobrej nocy [emoji846]
 
Jak wam mija weekend?
Ja raniutko pobiegłam do apteki i testowałam 😂 niestety biel bieli 🤷‍♀️ nie zwróciłam wcześniej uwagi że test ma czułość 25.
Nie będę powtarzać, bo i tak beta w poniedziałek 🙄🙄
Spokojnej soboty 😘
U mnie tez biało tak, ze nawet grama złudnej nadziei nie pozostawia ten test ;) niemniej jutro dla 100% pewnosci zrobię test z krwi ale nie poddaje się, czekam na @ i zaczynam od nowa 🤷🏻‍♀️ 💪🏻

Miłego dnia dla Was 💜🌻
 
Trenowałam pływanie. W późniejszym czasie prywatnie miałam miesiące w życiu, że robiłam sobie treningi na basenie 4-5 razy w tygodniu. Nigdy nie złapałam żadnej infekcji. Koleżanki w ciąży chodziły na basen. Więc raczej nie jest to odradzana forma ruchu.
No to dobra wiadomość dla mnie bo chętnie bym wróciła na basen 😁
 
No to dobra wiadomość dla mnie bo chętnie bym wróciła na basen 😁
Może łykaj profilaktycznie jakieś pałeczki kwasu mlekowego, kefiry, jogurty naturalne skoro masz problem z infekcjami.

A ja dziś 11dpo i dziś póki co jednorazowo, bardzo delikatnie podbarwiony na brązowo śluz przy podcieraniu 🙄 Jak na mnie to dużo za wcześnie jak na zbliżającą się @, bo ostatnio wogóle nie miałam plamień, dopiero pół dnia przed 🐵 i to tak raczej 14dpo. Wczoraj wieczorem minimalne uczucie rozpierania w podbrzuszu. Mam cichutką nadzieję że to mogła być implantacja a nie rozkręcająca się @. Tak czy siak jutro raczej nie zatestuję i muszę czekać na rozwój wydarzeń 🙄
 
Ostatnia edycja:
Kochane,
pomocne jesteście to moze i mi pomożecie. Czy macie jakiegoś godnego ginekologa do polecenia w Łodzi, który pomoże zajsc w ciaze?
 
Kochane,
pomocne jesteście to moze i mi pomożecie. Czy macie jakiegoś godnego ginekologa do polecenia w Łodzi, który pomoże zajsc w ciaze?
Ja chodzę do gin w Łodzi w melissa med na Narutowicza, ale polece ja dopiero jak faktycznie zajdę w ciąże 😉😆 chyba ze chodzi o wdrazanie leczenia/stymulacji to mogę ja polecić bo na pewno się nie certoli 😁 jednak w ciąży póki co nie jestem także… 🤷🏻‍♀️😬
 
reklama
Do góry