reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć Dziewczyny. Dawno mnie tu na tym głównym wątku nie było, to znaczy - jakieś dwa tygodnie, przez które wydarzyło się tyle, że głowa mała.
Zaszłam w ciąże - najpierw były nerwy z małym przyrostem bety, potem rozpacz bo już wiedziałam, że nic z tego nie będzie, później beta dziwnie nie chciała za bardzo spadać, a później okazało się, że to ciąża jajowodowa, która krwawi do macicy. miałam już skierowanie do szpitala ale stało się szczęście w nieszczęściu - organizm poradził sobie sam, jestem właśnie w trakcie poronienia trąbkowego. Po krwawieniu idę na kontrolę, ale wygląda na to ze wszystko skończy się „dobrze”.
dobrze to słowo beznadziejne, ale wiem ze miałam w tej sytuacji i tak dużo szczęścia.
to moja druga strata, czuję ze teraz mam w sobie więcej siły i determinacji, wiec chce tutaj do Was wrócić i uczestniczyć dalej w rozmowach.
bede teraz nadrabiać wątek i życzę Wam miłego wieczoru.
Jesteśmy myślami z Tobą 💜po tych zdaniach, które napisałaś i po tym co przeżyłaś nie zapominaj, ze jesteś dzielna.
 
reklama
A są tu jakieś bardziej doświadczone z temperatura?? Przebudziłam się o 6 i zmierzyłam temperaturę było 36,89, później jednak poszłam spać jeszcze i wyszło 37.09 🤷‍♀️
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 ja dzisiaj poszłam na progesteron i AMH a tu awaria i obsługiwali tylko klientów ze skierowaniem 🙄 już kiedyś też coś takiego się wydarzyło, ale mam pecha 🤦🏻‍♀️😅 jak pójdę w poniedziałek 10dpo to też jeszcze będzie git, nie?
 
Ja w pierwsza ciążę zaszyłam w 4 cyklu starań, niestety okazało się w 9 tc ze to ciąża bezzarodkowa.
Teraz od zabiegu jest mój właśnie 4 cykl starań.
A łącznie z tamtą ciąża staramy się od września.

Ja mam zrobione wszystkie badania hormonalne i to narazie tyle.


Zastanawiam się czy już powinniśmy coś dalej działać z badaniami?
Jedziemy na jednym wózku, starania od września, udało się chyba w 2czy3, jakiś ślad zarodka w 8tc powód-zbyt duży pęcherzyk żółtkowy, w styczniu łyżeczkowanie, od końca marca ponowne starania.
Wczoraj pierwsza wizyta u mojego gin od lutego po kontroli. Mówi że wszystko pięknie, pęcherzyk pięknie rośnie w 6dc miał 12mm. Kazał przyjść we wt spr czy pęka, bo możliwe że owu będzie wcześniej no i działać :) Wysłał też na badania, dziś rano zrobiłam TSH, LH, fsh, estradiol, testosteron, PRL i po obciążeniu, AMH w tym labie akurat nie mieli :/ Jakoś po tej wizycie nabrałam optymizmu :) Zwłaszcza że gin też taki pozytywny :)
 
reklama
Do góry