reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Trzymamy kciuki✊🏼
daj znac po wizycie.

Milego dnia Dziewczyny 🌷😘
To powodzenia ❤️ Ja zawsze mam dreszczyk emocji przy takich wizytach :). Dziś akurat mam usg by zobaczyć czy pękł.
No już po. Zrobił cytologie i pęcherzyk na lewym jajniku 12,5 mm. Ostatnio miałam na prawym 14 mm. Dostałam 3 menopury i w poniedziałek sprawdzimy przyrost i pękniemy go 😀 jestem w 12 dc. Endo powiedział ładne i na spokojnie się też dostosuje do pęcherzyka. Mam trochę obaw bo mój pracuje całe dnie i martwi mnie, że nie wstrzelimy się w środku tygodnia 😒😒
 
No już po. Zrobił cytologie i pęcherzyk na lewym jajniku 12,5 mm. Ostatnio miałam na prawym 14 mm. Dostałam 3 menopury i w poniedziałek sprawdzimy przyrost i pękniemy go 😀 jestem w 12 dc. Endo powiedział ładne i na spokojnie się też dostosuje do pęcherzyka. Mam trochę obaw bo mój pracuje całe dnie i martwi mnie, że nie wstrzelimy się w środku tygodnia 😒😒
No to ladnie. W takim razie jak za dnia nie ma kiedy to jest jeszcze wieczor i poranek 😬😅
 
A są tu jakieś bardziej doświadczone z temperatura?? Przebudziłam się o 6 i zmierzyłam temperaturę było 36,89, później jednak poszłam spać jeszcze i wyszło 37.09 🤷‍♀️
Temperaturę mierzy się i stałej porze. Ponieważ w ciągu doby ulega ona zmianą, np. po 7:30 znacznie się podwyższa. Żeby wykres był wiarygodny trzeba dokonywać pomiarów o tej samej godzinie.

No chyba, że stosujesz jakaś konkretną metodę objawowo termiczną. To już zgodnie z tą metodą. Ja np. stosuję metodę rotzera. W tej metodzie dozwolone okienko 1,5 godzinne, czyli np. między 5:00, a 6:30.
 
reklama
Znalazłam wczoraj swoje USG z listopada. Nigdy się nie przypatrywałam, ale wczoraj świadomie na nie spojrzałam. Widać na nim jajnik i.. trzy pęcherzyki. Dziewczyny, które chodzą na monitoring- to normalne? Czy może być tak, że pęka tylko jeden dominujący?
 
Do góry