reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny o czym moze świadczyć brązowy (jednorazowy) sluz 3dpo i 3dni po inseminacji? 🙄 sporo go bylo ale tylko raz, pozniej juz spokoj. Do tego bol podbrzusza jak przed @. Nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzyło w polowie cyklu.
powinnam sie martwic?😬
 
Dziewczyny, czy któraś z Was wie może coś więcej na temat stosunku LH/FSH? Robiłam to badanie pierwszy raz, ale chyba nie wyszło najlepiej- 0.62 (FSH 6.21, LH 3.85). Będę bardzo wdzięczna za Wasze spostrzeżenia na ten temat😊
 
Dziewczyny o czym moze świadczyć brązowy (jednorazowy) sluz 3dpo i 3dni po inseminacji? [emoji849] sporo go bylo ale tylko raz, pozniej juz spokoj. Do tego bol podbrzusza jak przed @. Nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzyło w polowie cyklu.
powinnam sie martwic?[emoji51]

Może jakieś lekkie podrażnienie było w trakcie [emoji6]
 
Dziewczyny, czy któraś z Was wie może coś więcej na temat stosunku LH/FSH? Robiłam to badanie pierwszy raz, ale chyba nie wyszło najlepiej- 0.62 (FSH 6.21, LH 3.85). Będę bardzo wdzięczna za Wasze spostrzeżenia na ten temat[emoji4]

W którym dc robione badanie?
 
Hej Kochane!!
Moja kolezanka ma problem. Złożyła wypowiedzenie o umowę pracy na czas nie określony półtora tygodnia temu. Dowiedziała się że jest w ciąży. Beta potwierdzona. Wyczytałam razem z nią, że jako pracownica może wycofać wypowiedzenie pisząc oswiadczenie i dołączając zaświadczenie od gin. ze jest w ciazy. Pytanie brzmi czy wciąż ma prawo iść na zwolnienie lekarskie oraz na urlop macierzyński czy traci z powodu tego ze złożyła wypowiedzenie?
W sumie sama jestem ciekawa.
 
Hej Kochane!!
Moja kolezanka ma problem. Złożyła wypowiedzenie o umowę pracy na czas nie określony półtora tygodnia temu. Dowiedziała się że jest w ciąży. Beta potwierdzona. Wyczytałam razem z nią, że jako pracownica może wycofać wypowiedzenie pisząc oswiadczenie i dołączając zaświadczenie od gin. ze jest w ciazy. Pytanie brzmi czy wciąż ma prawo iść na zwolnienie lekarskie oraz na urlop macierzyński czy traci z powodu tego ze złożyła wypowiedzenie?
W sumie sama jestem ciekawa.
Tak jak piszesz, ma prawo wycofać się z tego wypowiedzenia jeśli dowiedziała się, że jest w ciąży. I nadal przysługuje jej zwolnienie lekarskie (jeśli ciąża tego wymaga) tak jak i później urlop.
 
reklama
Tak jak piszesz, ma prawo wycofać się z tego wypowiedzenia jeśli dowiedziała się, że jest w ciąży. I nadal przysługuje jej zwolnienie lekarskie (jeśli ciąża tego wymaga) tak jak i później urlop.
No, w 3 tygodniu to jeszcze nikt nie wie ze jest w ciąży. 🐒 No, to dobrze jej sie złożyło. Co innego gdyby zaszla miesiac pozniej. 😱
Jak tam urlopik?
 
Do góry