reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Zostałam dzisiaj pierwszy raz sama od soboty... Mąż mial imprezę integracyjną z pracy i chciałam żeby też trochę oderwał myśli. Pierwszy raz mogę płakać jak dziecko... Przy nim nie chciałam bo wiem jak bardzo się o mnie martwi 😞 boję się że ziemskie dzieci nie są nam pisane 😭 chyba sama się nakręcam 😓
Kochana głowa do góry, każda z nas w końcu się doczeka upragnionego maleństwa,nie może być inaczej 🤗 to trudne, ciężkie i dołujące ale musimy dać radę 🤗
 
reklama
Zostałam dzisiaj pierwszy raz sama od soboty... Mąż mial imprezę integracyjną z pracy i chciałam żeby też trochę oderwał myśli. Pierwszy raz mogę płakać jak dziecko... Przy nim nie chciałam bo wiem jak bardzo się o mnie martwi 😞 boję się że ziemskie dzieci nie są nam pisane 😭 chyba sama się nakręcam 😓
Kochana trzymaj się, też mam ostatnio gorsze dni. Tracę nadzieję na cokolwiek, życie ciągle daje nam w kość, jak już się pojawi coś pozytywnego to zaraz pryska jak bańka mydlana... Ostatnio znalazłam fajny cytat: "Kiedyś będziesz bardzo szczęśliwa - powiedziało życie, ale najpierw sprawię, że staniesz się silna." i jakoś te słowa ciągle mam w głowie. W końcu musi być dobrze... ❤️
 
Ostatnia edycja:
Jejciu.... jak ja się z Twoim postem utożsamiam.
U mnie przycisk "wyłącz nakrecanie sie" chyba nie istnieje...
U mnie tak samo.. Dziś długa rozmowa z mężem na ten temat i nie mam pojęcia co mam zrobić, żeby odpuścić.. A boję się, że głowa będzie mnie hamować i tu będzie tkwił problem.. [emoji17]
Zgodzę się z Tobą, ze tak sobie wmawiamy trochę, ze się nie nakręcamy. Jestem ciekawa ile dziewczyn, które mówią "zaszłam jak odpuściłam" to rzeczywiście jest szczera prawda. Np moja przyjaciółka jest w ciąży. I mówi, ze zaszła jak odpuściła. A test ciążowy robiła 2 dni rpzed terminem okresu. Nie brzmi to jak odpuszczenie.

A co do tego, ze skreśliłaś cykl a i tak miałąś nadzieję to mogę Ci powiedzieć, ze na innym wątku niedawno pisłałyśmy z dziewczynami, ze chyba nawet jakby w ogóle seksu nie było w danym miesiącu, to i tak by byla nadzieja, ze się udało xD głupia głowa.
Też jestem ciekawa.. Myślę, że odpuszczenie może wynikać wyłącznie z uwierzenia, że chyba jednak nie jest nam dane być mama, a do tego momentu się chwilę dochodzi.. Ewentualnie inne sytuację życiowe które z jakiegoś powodu nagle stają się bardziej priorytetowe. W żadnym innym wypadku nie widzę możliwości odpuszczenia.. A powtarzanie sobie, że się odpuszcza to ściemnianie samemu sobie [emoji18]
 
Zostałam dzisiaj pierwszy raz sama od soboty... Mąż mial imprezę integracyjną z pracy i chciałam żeby też trochę oderwał myśli. Pierwszy raz mogę płakać jak dziecko... Przy nim nie chciałam bo wiem jak bardzo się o mnie martwi 😞 boję się że ziemskie dzieci nie są nam pisane 😭 chyba sama się nakręcam 😓
Ja też mam teraz taki czas... 😔 ale jak już dziewczyny tutaj mi pisały "czasem potrzeba się wypłakać"
Też powstrzymuje łzy przed ukochanym, bo wiem że jemu też ciężko.
Przetrwamy ten zły czas, zobaczysz 😘 i będziemy mamuśki 😘
Tulę mocno 🤗
 
Hej 😘
Mam do was pytanko.
Czy ovitrelle skraca fazę Lutealna?
Wg lekarza @ powinnam dostać jutro/pojutrze i byłby to 27dc ale zazwyczaj moje cykle trwają 35-40 dni. I teraz mam zagwozdkę, bo oprócz bólu piersi od wczoraj nic nie wskazuje na @ tak szybko 🤔 w poprzednim cyklu piersi bolały już dwa tygodnie przed @.
może któraś z was ma o tym jakaś wiedzę?
 
Hej [emoji8]
Mam do was pytanko.
Czy ovitrelle skraca fazę Lutealna?
Wg lekarza @ powinnam dostać jutro/pojutrze i byłby to 27dc ale zazwyczaj moje cykle trwają 35-40 dni. I teraz mam zagwozdkę, bo oprócz bólu piersi od wczoraj nic nie wskazuje na @ tak szybko [emoji848] w poprzednim cyklu piersi bolały już dwa tygodnie przed @.
może któraś z was ma o tym jakaś wiedzę?

A owu kiedy miałaś? Bo pewno szybciej niż zwykle skoro miałaś zastrzyk, to i @ będzie szybciej.
 
Dziewczyny zmagam się z żylakami,mam 30lat. Już wypukłe mam w okolicy kolan, łydek i stop.
Wybieram się na usg żylne do specjalisty niedlugo
Mama, babcia its wszyscy w rodzinie je maja. Ktoś tez na nie cierpi? Coś bierzecie, jakies tabletki?
 
Dziewczyny zmagam się z żylakami,mam 30lat. Już wypukłe mam w okolicy kolan, łydek i stop.
Wybieram się na usg żylne do specjalisty niedlugo
Mama, babcia its wszyscy w rodzinie je maja. Ktoś tez na nie cierpi? Coś bierzecie, jakies tabletki?
Ja nie, ale mój brat i kolega mieli. Obaj byli na zabiegu, jeden z nich mial udrażniane, natomiast drugi usuwaną żyłę. Później jakiś czas nosili uciskające rajstopy 🙈 jeśli kwalifikujesz się do zabiegu to nie zwlekaj, poprawia on jakość życia ;)
 
reklama
Dziewczyny zmagam się z żylakami,mam 30lat. Już wypukłe mam w okolicy kolan, łydek i stop.
Wybieram się na usg żylne do specjalisty niedlugo
Mama, babcia its wszyscy w rodzinie je maja. Ktoś tez na nie cierpi? Coś bierzecie, jakies tabletki?
Ja też miałam żylaki, przed szczepieniem Astrą byłam na konsultacji u flebologa, mówił żeby się szczepić i na jesień usunąć żylaki. Niestety miesiąc po szczepieniu dostałam zakrzepicy i już jestem po usunięciu żył. Sam zabieg był ok, najgorsze te zastrzyki przeciwzakrzepowe przed zabiegiem i po, prawie dwa miesiące je brałam. I teraz jak upały to ciężko w tych ponczochach uciskowych.
 
Do góry