reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jeszcze odnośnie pracy to wszystkim polecam nowego ebooka matkiprawnik (takie konto na IG) gdzie opisuje co trzeba załatwić i uwzględnić planując ciążę, jeśli chodzi o prawo pracy. Są tam dołączone też wzory wniosków. Ebook w przedsprzedaży był tańszy, teraz nie wiem jaka ma cenę, ale myślę że na pewno się przyda każdej pracującej przyszłej mamie.
 
reklama
Hej! 😘 Testowałam i nawet cienia nadziei mi nie zostawił ten test 😜, czekam na moją przyjaciółkę M, nie załamuje się, nawet nie było łez w tym miesiącu, bardziej mnie nurtuje teraz pytanie, czemu jej nie ma, fakt faktem miałam zmniejszoną dawkę Duphastonu z 2 tabletek na 1, może to dlatego.
W ogóle tak mi się o 3:00 w nocy chciało siku, więc mówię dobra to robię o tej 3:00 ten test 😄


Miłego piątku kobietki!!! 🌷
 
Hej! 😘 Testowałam i nawet cienia nadziei mi nie zostawił ten test 😜, czekam na moją przyjaciółkę M, nie załamuje się, nawet nie było łez w tym miesiącu, bardziej mnie nurtuje teraz pytanie, czemu jej nie ma, fakt faktem miałam zmniejszoną dawkę Duphastonu z 2 tabletek na 1, może to dlatego.
W ogóle tak mi się o 3:00 w nocy chciało siku, więc mówię dobra to robię o tej 3:00 ten test 😄


Miłego piątku kobietki!!! 🌷
Może właśnie dlatego że robiłaś test o 3 nie było jeszcze odpowiedniego stężenia hormonu, który mógłby wykryć test. Zrób test jeszcze jutro 🤞🏻
 
Dziewczyny, dzisiaj 1 dzień do @, test Facelle czułość 10, i taki widok 😍
Choć nie wiem czy mam się już cieszyć, bo pisałyście że ten test zawodzi...

Ja się testuje prawie codziennie jak wariatka 🤪 nie pisałam na tym wątku, ale byłam już nawet na becie w poniedzialek, która wyszła <0.20 mlU/ml (to był chyba 10dpo - chyba bo nie wiem kiedy dokładnie była owulacja, test owu był pozytywny przez 3 dni :/). 4 dni przed beta test ciążowy był pozytywny, potem negatywny, potem beta negatywna, a teraz od 2 dni była cienka kreska a dzisiaj już bardzo widoczna. Morał taki, że trzeba czekać do dnia @ czego sama się już nauczyłam
Jeszcze tu z Wami zostanę, bo przez ten fałszywie pozytywny test już im nie ufam, dopiero uwierzę jak potwierdzi beta i lekarz.

Za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki ❤️
Super, ładnie widoczna kreska :) gratuluję i zazdroszczę takiego widoku :*
 
Może właśnie dlatego że robiłaś test o 3 nie było jeszcze odpowiedniego stężenia hormonu, który mógłby wykryć test. Zrób test jeszcze jutro 🤞🏻
Mówisz? Kurde, o tym nie pomyślałam, u mnie od niedługiego czasu ciężko żeby w nocy nie iść do toalety, a jak wstrzymuje to aż mnie brzuch boli i musze iść, spróbuję jutro, zobaczymy może mój pęcherz ze mną zacznie współpracować 😄
 
Mówisz? Kurde, o tym nie pomyślałam, u mnie od niedługiego czasu ciężko żeby w nocy nie iść do toalety, a jak wstrzymuje to aż mnie brzuch boli i musze iść, spróbuję jutro, zobaczymy może mój pęcherz ze mną zacznie współpracować 😄
Próbuj próbuj, ja dopiero dzisiaj zrobiłam test koło 7 rano i wyszła wyraźną kreska :D przedwczoraj zrobiłam między 3-4 w nocy i była leedwo co widoczna. Nie trac nadziei 😊❤️ ja miałam betę poniżej 0.20 a i tak się doczekałam kreski (żeby tylko potwierdził to lekarz). Także jeszcze coś może się wydarzyć. I nie pij od 22 już nic :D
 
A ja dziewczyny dzisiaj łapie podłamkę bo jakoś wszystko jak na złość, jak to mówią jak nie urok to sraczka. Odkąd się staramy w każdym cyklu coś...a to pieczenie przy oddawaniu moczu po owu i domysły czy brać furagine czy zaszkodzę czy nie. Okazało się że bakteria w moczu, wzięłam antybiotyk. Teraz już drugi raz w miesiącu przeziębienie z gorączką, chyba złapałam od dziecka bo dziecko ma zapalenie gardła. W międzyczasie mąż był na antybiotyki, szczepienia moje i jego...ehhh cały czas przeszkody. Teraz 7 dni po owu i gorączka...
 
Dziewczyny, dzisiaj 1 dzień do @, test Facelle czułość 10, i taki widok 😍
Choć nie wiem czy mam się już cieszyć, bo pisałyście że ten test zawodzi...

Ja się testuje prawie codziennie jak wariatka 🤪 nie pisałam na tym wątku, ale byłam już nawet na becie w poniedzialek, która wyszła <0.20 mlU/ml (to był chyba 10dpo - chyba bo nie wiem kiedy dokładnie była owulacja, test owu był pozytywny przez 3 dni :/). 4 dni przed beta test ciążowy był pozytywny, potem negatywny, potem beta negatywna, a teraz od 2 dni była cienka kreska a dzisiaj już bardzo widoczna. Morał taki, że trzeba czekać do dnia @ czego sama się już nauczyłam
Jeszcze tu z Wami zostanę, bo przez ten fałszywie pozytywny test już im nie ufam, dopiero uwierzę jak potwierdzi beta i lekarz.

Za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki ❤️
Gratulacje! Ja tak ogólnie bardzo lubię czytać poranne posty, bo zaś ktoś wrzuci taki właśnie widok 😁. Zawsze się cieszę i myśle, ze ja tez kiedyś zobaczę taki test. Ale po takim czasie starań, to wydaje się to podobne do wygranej w totolotka 🙂.
 
reklama
No hej dziewczyny u mnie 9 dzien cyklu dzis i już zaczęliśmy starania ;) w kwietniu wyciagnelam spirale mirena i lekarz mówił że może mi zająć jaks do 3 miesięcy zanim organizm dojdzie do siebie, jednak my zaczęliśmy się starać odrazu hehee. Nie jestem pewna czy mam owulację w ttm cyklu zaczelam mierzyć temperature by to stwierdzic. Zamierzam tez iść do ginekologa jakoś po 10tym. Mieszkam w Anglii więc muszę iść prywatnie do polskiego lekarza. Czy zwykle usg potwierdzi owulację czy mam wzisc jakieś dodatkowe badania ?
 
Do góry