reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Czesc dziewczyny :) również chce do was dołączyć :) ja staram się o czwartego dzidziusia. Jestem jedynaczką, stąd chec posiadania dużej rodzinki ;) Mam 35 lat, ciążę przechodzę do połowy ciezko, mdłości, wymioty. Choruje na niedoczynność tarczycy i depresję powracająca. W ciąży depresja się nasila, po ciąży wszystko się stabilizuje. Pozdrawiam staraczki :)
 
Jak mnie napieprza lewy jajnik.. Nie zasnę. A moje dziecię dzisiaj bogatsze o pierwszego zęba. Trochę ją nosiłam, ale nie mogłam wytrzymać z bólu. Co lewą stopa na podłodze to zagryzalan zęby.. tatuś nosił
Ja sie nie cackam tylko od razu daje Ibum. U mnie zeby dlugo nie szly a teraz mam kumulacje :) ida wszytskie zalegle jedynki i dwojki naraz.
 
Czesc dziewczyny :) również chce do was dołączyć :) ja staram się o czwartego dzidziusia. Jestem jedynaczką, stąd chec posiadania dużej rodzinki ;) Mam 35 lat, ciążę przechodzę do połowy ciezko, mdłości, wymioty. Choruje na niedoczynność tarczycy i depresję powracająca. W ciąży depresja się nasila, po ciąży wszystko się stabilizuje. Pozdrawiam staraczki :)
Hej :)) uuu to łądna gromadke masz :)) też chcialam 4 ;p ale zostane przy 3, a tak w ogole to musze najpierw drugie zrobic haha :D
 
Udało mi się znaleźć termin do endokrynologa na lutego i dobrego specjalisty 😅 do tego czasu najwyżej zrobię resztę tych badań pod względem tarczycy żeby mieć z czym tam zawitać. Powiedzcie mi czy ginekolog może dać mi skierowanie na te inne parametry tej tarczycy i jakie dokładnie mam zrobić bo ja zielona jeszcze w tym temacie 😬
 
SLub dopiero 6 marca :D Kurna jakieee dlugie terminy przez ta pandemie... :p wazne ze 9 stycznia mam juz ginekologa, zajrzy podstepluje ze moge sie bzykac ouu yeaaa.
Ja mam ginekologa 13.01. mam nadzieję, że okres po zabiegu przyjdzie o czasie i będę już po @. I będę mogła się nie zabezpieczać. Zaraz po zabiegu dopadł mnie covid, na szczęście skąpoobjawowy, więc wizyta mi nie przepadnie😉
 
Najlepiej pomiędzy 3-5 dc zbadaj jeszcze raz tsh, ft3, ft4, T3, T4 i anty-TPO
Udało mi się znaleźć termin do endokrynologa na lutego i dobrego specjalisty [emoji28] do tego czasu najwyżej zrobię resztę tych badań pod względem tarczycy żeby mieć z czym tam zawitać. Powiedzcie mi czy ginekolog może dać mi skierowanie na te inne parametry tej tarczycy i jakie dokładnie mam zrobić bo ja zielona jeszcze w tym temacie [emoji51]
 
Czesc dziewczyny :) również chce do was dołączyć :) ja staram się o czwartego dzidziusia. Jestem jedynaczką, stąd chec posiadania dużej rodzinki ;) Mam 35 lat, ciążę przechodzę do połowy ciezko, mdłości, wymioty. Choruje na niedoczynność tarczycy i depresję powracająca. W ciąży depresja się nasila, po ciąży wszystko się stabilizuje. Pozdrawiam staraczki :)
Też jestem jedynaczką. Mąż za to ma 3ch braci i każdy z nich ma już pokaźną gromadkę więc jest wesoło. Ja chciałam dużą rodzinę, mąż nie koniecznie i krakowskim targiem stanęło na 3ce - o ile sie uda zajść i szczęśliwie donosić. W domu córka 7,5 I syn 2,5. Pozdrawiam i powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam ginekologa 13.01. mam nadzieję, że okres po zabiegu przyjdzie o czasie i będę już po @. I będę mogła się nie zabezpieczać. Zaraz po zabiegu dopadł mnie covid, na szczęście skąpoobjawowy, więc wizyta mi nie przepadnie😉
Trzymam kciuki za@ moja przyszła planowo:) Pewnie gdyby nie święta byłabym już po. Aaaa i jeszcze wyniki hist pat które mój gin już widział A ja pleb muszę czekać jeszcze tydzień na odbiór Xd
 
Do góry