reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jak to Wam wygląda? Od tygodnia mierze między 5 a 5:30, ale apka nie chce docenić mojej staranności [emoji28] wiem, że co 18dc owu na pewno nie było,a teraz same spadki....
Tam masz "ustaw jako godzinę domyślną", zaznacz to i już zacznie doceniać [emoji6]
Screenshot_20201229-074847_OvuFriend.jpeg
 
reklama
Straciłam zdolność osiągania orgazmow [emoji85]
Serio serio. Byłam tak strasznie pobudzi w w sumie bez przerwy, że nie umiałam dojść. Nie wiem, pewnie to efekt placebo bo ja już po 2 tygodniach tak miałam, ale odstawiłam i przeszło [emoji41]
A jakieś skutki uboczne miałaś?

Hej dziewczyny, pobudka w szpitalu o 5.40 po co [emoji85][emoji85][emoji85]
Mam nadzieję, że dziś wyjdę

Jak się czujesz? Udało się bez łyżeczkowania?
 
Hey dziewczyny, wczoraj dodawałam swoje wyniki z tsh i jednoznacznie stwierdziliście że jest za wysokie. Jedna z was zaleciła żeby spróbować póki co zadzwonić do lekarza pierwszego kontaktu i zacząć już coś działać póki nie dostanę się do tego endokrynologa. Zadzwoniłam dziś i jej zdaniem wyniki są okey 🤯 zgłupiałam i nie wiem co dalej robić 🥺
Wynik tsh wynosił 3,660
Wartość referencyjna : 0,280 - 4,300
I jej zdanie według tych wartości jest w normie.
 
Normy sa podane dla kobiet i mężczyzn jednoczenie niezależnie od wieku.
Dlatego mówiłam, że jak lekarz Ci powie ze jest ok to zwiewaj :)
Hey dziewczyny, wczoraj dodawałam swoje wyniki z tsh i jednoznacznie stwierdziliście że jest za wysokie. Jedna z was zaleciła żeby spróbować póki co zadzwonić do lekarza pierwszego kontaktu i zacząć już coś działać póki nie dostanę się do tego endokrynologa. Zadzwoniłam dziś i jej zdaniem wyniki są okey [emoji2962] zgłupiałam i nie wiem co dalej robić [emoji3064]
Wynik tsh wynosił 3,660
Wartość referencyjna : 0,280 - 4,300
I jej zdanie według tych wartości jest w normie.
 
Normy sa podane dla kobiet i mężczyzn jednoczenie niezależnie od wieku.
Dlatego mówiłam, że jak lekarz Ci powie ze jest ok to zwiewaj :)
Czyli zwiewam 😅 tylko pytanie co dalej, czekać na wizytę której jeszcze nie mam umówionej u ginekologa i zobaczyć co ona powie czy szukać endokrynologa. Jak dzwoniłam pytać tak mniej więcej jakie są terminy to jestem w szoku od roku wzwyż 😬 nie wiem ile będzie mnie kosztować prywatnie bo już sam fakt że z córką wszędzie tak chodzę a sama aktualnie też chodzę prywatnie do dentysty to ja zbankrutuje. 😅
 
reklama
Do góry