reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jak mnie napieprza lewy jajnik.. Nie zasnę. A moje dziecię dzisiaj bogatsze o pierwszego zęba. Trochę ją nosiłam, ale nie mogłam wytrzymać z bólu. Co lewą stopa na podłodze to zagryzalan zęby.. tatuś nosił
gratulacje pierwszy jeszcze tylko 19 😂 boziu współczuję mój w 16m-cy 16 zębów co kolejne to gorzej przez czwórki nie jadł 2 dni teraz mamy przerwę jeszcze tylko 4 i też bóle jajników ostre mam szczególnie prawy się udziela, albo ovu albo blisko już
 
Hej u. Mnie też 15 dc robiłam testu owulacyjny, ale jeszcze negatywny, dzisiaj w nocy już mnie coś zaczyna kłuć, więc może jutro będzie owulacja :)
Witajcie [emoji4] zrobiłam chwilę odpoczynku od forum, jakoś nie było czasu na czytanie, ale nadrobiłam [emoji3059] u mnie dziś 15dc, test owu wskazał peak, więc owu za chwilę - działamy więc intensywnie z mężem. Nie wiem, na ile będziemy mieli siłę działać dalej w tym cyklu, bo dziś odebraliśmy klucze od mieszkania i czeka nas remont konkretniejszy niż przewidywaliśmy... Ale wiesiołek ewidentnie zadziałał, jest szansa na owu (bo nie miałam USG na potwierdzenie w tym cyklu), borowina ewidentnie coś dobrego zrobiła, więc cokolwiek się zadzieje to jest pozytywnie [emoji3059] no i niedługo zaczynam ananaska!
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-12-29-05-45-05-744_pl.ovufriend.app.jpg
    Screenshot_2020-12-29-05-45-05-744_pl.ovufriend.app.jpg
    205,4 KB · Wyświetleń: 84
Widzę, że na tym forum umiecie tylko oceniać...myslalam, że takie forum polega na czymś innym niż obrażać od razu po jednej wiadomości. Zrobiłam wielki błąd dołączając tutaj...zostałam potraktowana jak jakaś patologia!!! Bardzo Paniom dziękuję za wszystko...
A czy ja kogos obraziłam? Nie. Napisalam SWOJE zdanie z ktorym nikt nie musi sie zgadzac. Oczywiście, ze forum służy te do wsparcia, ale myślę, ze sa sytuacje gdzie nalezy kogos solidnie uswiadomic w danym bledzie, mnie, czy Ciebie tez. Nie dostajesz miesiączki miesiac, to nie jest normalne, dawno powinnas sie tym zainteresować, bo to powazna sprawa. Nawet jesli nie ciąza to moze cos co negatywnie wplynie na twoje dalsze starania. Ile masz lat, ze nie myslisz o tak oczywistych rzeczach. Przyszłościowo patrz, ze jesli teraz tak zlewasz swoje dobro, to jak zadbasz o ciaze, dziecko? Takie nawyki trzeba wdrażać, mozna napisać na forum, ale trzeba działać, a nie na luzie pisac, ze test negatywny, mc nic i nie sprawdzić... ok owulacja mogla sie przesunac ale nie martwilas sie? Dla mnie to szok, bo jesli ja bede dbac o siebie teraz to zadbam odpowiednio o siebie w ciąży, a potem o dziecko a nie bede wypisywać, ze mc miesiączki nie bylo ale cudownie, bo jestem w ciąży. Jestes? Super, ale sprawdz to, zrob badania, zadbaj o siebie. A nie odwlekasz cos. Sory nie dosc, ze ranek... nie wyspalam sie to tu takie kwiatki i monolog gotowy. Amen.
 
U mnie się powoli zaczyna płodny śluz, więc przez kolejne dni nie będziemy się ograniczać 😁
Dzień dobry w ten mało przyjemny poranek, moje dziecię też coś odwala w nocy od kilku dni 🤦🏻‍♀️ale.. My juz stosunkowo 😎 mam nadzieję udane nocki :D dzisiaj 19dc. Wczoraj i przedwczoraj mocniejszy ból brzucha, jeszcze wcześniej śluz jajowy strasznie, zobaczymy :)
 
Mój drugi syn urodził się 62cm i 4030g. Nie miałam cukrzycy ciążowej. W ciąży przytyłam tylko w brzuchu. Ale pielęgniarki dzień po porodzie przychodziły go oglądać i się śmiały że urodziłam niemowlaka. Mały gnojek leżąc na brzuchu podnosił głowę i mam nawet gdzieś zdjęcie jak siedzi oparty na poduszce. To wszystko doba, dwie po porodzie 😂
mój bez cukrzycy 4400, 58 cm.... jezu, miesiąc nie siedziałam tak zaszalał po drodze, a córka 2 lata później 4000 i 58 cm.....

Jak moj mlody leżał do ważenia obok dziecka z sali urodzinego dzień później to wyglądał jakby miał 2 miesiące😂
 
reklama
Do góry