reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

No my w sumie juz kilka cykli sie staramy i nic. Wiec moze jakis inny lekarz bylby sklonny bardziej to skierowanie wypisac skoro i usg jest wskazaniem i kolejny nieudany cykl staran przy naprawde skrupulatnych obserwacjach kiedy ta owu jest a kiedy nie.
 
reklama
Mam wrażenie, ze jak się lekarzowi mówi ze chce się zajść w ciąże to nie chcą nic robić do roku czasu. Ale jakby nie padły słowa o ciąży a byłoby podejrzenie endometriozy to pewnie diagnostyka ruszyłaby od razu [emoji2356]

Nie wiem jak wyglądają procedury przy endometriozie, ale zawsze możesz iść na konsultacje do kogoś innego. Koniec końców - wcześniejszy gin nie miał takich przypuszczeń, wiec któryś z nich zapewne się myli.
 
Hej dziewczyny! Mam takie nietypowe pytanie ? Myślicie ze ślina wpływa na jakość nasienia ? Przeczytałam dziś artykuł ze ponoć pogarsza jakość
 
W ślinie znajdują się enzymy trawienne, więc moim zdaniem wpływa na nasienie
W ślinie jest amylaza ślimowa która rozkłada skrobię i glikogen. W spermie jest fruktoza, więc przypuszczam, że ślina spermie nie zaszkodzi. pH spermy i śliny są bardzo zbliżone, więc dla mnie to raczej mit.
 
Dzis na wizycie dostalam zastrzyk Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka ktory ma 21mm :)
W czwartek mam kolejna wizyte. Ginek powiedzial, ze wszystko jest dobrze, enometrium piekne, mowil ze puregon bardzo dobrze na mnie „zadziała”. Takze czekam spokojnie na dalszy rozwój sytuacji :)
O jej to super, oby Tobie chociaż zaowocowało w pierwszym stymulowanym cyklu. :)
 
reklama
Do góry