reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

My zarezerwowaliśmy w styczniu - na koniec kwietnia wakacje, jak się okazało że nam się udało zobaczyć [emoji3498] i miała być Fuerteventura, ale jak poroniłam to zmieniliśmy na Dominikanę i tydzień temu wróciliśmy [emoji7] było mega, naładowaliśmy baterie, nie liczyliśmy dni, żadnych testów, totalny luz i mimo że się nie udało to jesteśmy dobrej myśli że teraz jakoś pójdzie z gorki. Teraz zaczelam pierwszy cykl stymulowany lametta, dziś 13dc, ale stwierdziliśmy że co ma być to będzie... Żadnego liczenia [emoji9]
My strasznie chcieliśmy na Dominikanę ale dopiero co zdałam sobie sprawę z tego ze nie mam nowego paszportu po ślubie 😂😂😂 całkiem mi to wyleciało z głowy przez ta cała pandemie a teraz muszę się za to zabrać
 
reklama
My strasznie chcieliśmy na Dominikanę ale dopiero co zdałam sobie sprawę z tego ze nie mam nowego paszportu po ślubie [emoji23][emoji23][emoji23] całkiem mi to wyleciało z głowy przez ta cała pandemie a teraz muszę się za to zabrać
[emoji1787][emoji1787] to szybko wyrabiaj i leccie [emoji4] naprawdę z całego serca polecam... Piękne widoki inny świat [emoji16] nie żałuję ani złotówki [emoji4]
 
[emoji1787][emoji1787] to szybko wyrabiaj i leccie [emoji4] naprawdę z całego serca polecam... Piękne widoki inny świat [emoji16] nie żałuję ani złotówki [emoji4]
Muszę się zorientować jak to wszystko działa bo ja muszę przez ambasadę wyrabiać a to trochę bardziej skomplikowane 🤦🏽‍♀️ Ale Dominikana jest następna na naszej liście jeśli tylko będzie możliwość :) trochę liczyłam na to ze do sierpnia się uda z bejbikiem i nie chcieliśmy tak daleko lecieć, w sierpniu mija nam tez ten ‚magiczny’ rok starań i jeśli faktycznie mielibyśmy się dalej diagnozować to są to spore koszta u nas a my nie umiemy oszczędzać na wakacjach 😂
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was [emoji169] Tak się zastanawiam, planujecie jakiś urlop za granicą w tym roku czy raczej wybieracie Polskę czy może w ogóle nigdzie nie jedziecie? Ja mam urlop w sierpniu, ale ze względu na planowaną przeprowadzkę i zmianę pracy męża chyba nie uda Nam się w tym roku wyjechać [emoji3575]

My w tym roku Wyspy Zielonego Przylądka i Grecja [emoji3575]
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was [emoji169] Tak się zastanawiam, planujecie jakiś urlop za granicą w tym roku czy raczej wybieracie Polskę czy może w ogóle nigdzie nie jedziecie? Ja mam urlop w sierpniu, ale ze względu na planowaną przeprowadzkę i zmianę pracy męża chyba nie uda Nam się w tym roku wyjechać [emoji3575]
Ja mam też urlop w sierpniu i planuję za granicą ale myślę, że wykupimy coś chwilę przed, bo nigdy nic nie wiadomo co się wydarzy do sierpnia więc wolę nie planować [emoji3060]
 
Wspomnienia do końca życia, coś wspaniałego! [emoji4]
Dokładnie, nikt nam tego nie odbierze [emoji4]
Muszę się zorientować jak to wszystko działa bo ja muszę przez ambasadę wyrabiać a to trochę bardziej skomplikowane [emoji2362] Ale Dominikana jest następna na naszej liście jeśli tylko będzie możliwość :) trochę liczyłam na to ze do sierpnia się uda z bejbikiem i nie chcieliśmy tak daleko lecieć, w sierpniu mija nam tez ten ‚magiczny’ rok starań i jeśli faktycznie mielibyśmy się dalej diagnozować to są to spore koszta u nas a my nie umiemy oszczędzać na wakacjach [emoji23]
My też liczyliśmy że polecimy w trójkę ale widać los tak chciał [emoji53] nie patrzymy już czy się uda czy nie, jak mamy lecieć na urlop to lecimy bo jeszcze chwilę i nam pyknie 3 lata jak się staramy i nie chcemy tracić czasu... Poprostu co miesiąc odkładamy kasę na wakacje więc tak nie boli. Korzystamy z życia póki jeszcze się da... A może nie pisane nam są dzieci [emoji17] dlatego żyjemy, nie liczymy, żadnych testów owulacyjnych bo idzie zwariować... mamy psia córkę i może kiedyś się doczekamy bejbika, czas pokaże [emoji16] szkoda życia na nerwy i płacze, jest ciężko ale już też gorszy etap obwiniania się mam za sobą, raz się udało to i drugi raz się kiedyś uda [emoji4]
 
cześć dziewczyny...jak myślicie czy jak dzisiaj śluz zmienił się z płodnego na gęsty lekko biały to jest już po owulacji? dzisiaj 15 dc i ostatnio przez dwa/trzy dni miałam typowy śluz płodny a dzisiaj rano już pojawiał się w postaci gęstych zbitych "glutków" zastanawiam się czy świadczy to już o tym, że ewentualna owulacja już była
 
Dokładnie, nikt nam tego nie odbierze [emoji4]My też liczyliśmy że polecimy w trójkę ale widać los tak chciał [emoji53] nie patrzymy już czy się uda czy nie, jak mamy lecieć na urlop to lecimy bo jeszcze chwilę i nam pyknie 3 lata jak się staramy i nie chcemy tracić czasu... Poprostu co miesiąc odkładamy kasę na wakacje więc tak nie boli. Korzystamy z życia póki jeszcze się da... A może nie pisane nam są dzieci [emoji17] dlatego żyjemy, nie liczymy, żadnych testów owulacyjnych bo idzie zwariować... mamy psia córkę i może kiedyś się doczekamy bejbika, czas pokaże [emoji16] szkoda życia na nerwy i płacze, jest ciężko ale już też gorszy etap obwiniania się mam za sobą, raz się udało to i drugi raz się kiedyś uda [emoji4]
Mam dokładnie tak samo! Mamy kocia córeczkę i żyć bez niej nie możemy 😂 raz poroniłam wiec myśle ze kiedyś znowu się uda, mam nadzieje! Miałam tylko nadzieje na fajny prezent urodzinowy w czerwcu albo sierpniu na rocznice ślubu 😅
 
reklama
Mam dokładnie tak samo! Mamy kocia córeczkę i żyć bez niej nie możemy [emoji23] raz poroniłam wiec myśle ze kiedyś znowu się uda, mam nadzieje! Miałam tylko nadzieje na fajny prezent urodzinowy w czerwcu albo sierpniu na rocznice ślubu [emoji28]
Kto wie może dostaniemy prezent na urodziny... Też mam urodziny w czerwcu i mój mąż też [emoji4] trzymam kciuki
 
Do góry