reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

To mamy mniej wiecej ten sam czas cyklu hahaha to czekam na wiesci od Ciebie i ja tez bede informowac hehe. Zawsze tak jest ze jak czekamy na ciaze to mamy prawie wszystkie objawy a potem okazuje sie ze okres. Ja do tego bylam zdiagnozowana z endometrioza dlatego mialam.mirene. mam nadzieje ze symptomy okresowe bądź ciążowe a nie endo. ;)
Również czekam na wieści od Ciebie 😊 najlepiej te dobre 😁 zawsze raźniej jak ktoś testuje w podobnym terminie 🤪 3mam kciuki ✊
 
reklama
Dam znać napewno. Ja mam z pracy pakiet w Luxmedzie więc na szczęście o termin nie trudno :)
Ja mam od męża z pracy Medicover ale mamy u nas w mieście jedyną prywatną przychodnie która ma w większości bardzo dobrych specjalistów i terminy są oblegane 🙄

Ja się już nakręcam bo wstałam właśnie z kanapy i mam wrażenie że cycki ważą mi tonę 🙈 w pierwszej ciąży to był mój pierwszy i w zasadzie jedyny objaw, ale staram się tłumaczyć sobie że tkliwe piersi to też objaw PMS 🙄 muszę jakos wytrzymać do czwartku bo mąż chce testować razem ze mną, a wroci dopiero w środę z delegacji, więc najwcześniej możemy w czwartek rano 😳 chyba zwariuję do tego czasu 🤦‍♀️
 
Ja mam od męża z pracy Medicover ale mamy u nas w mieście jedyną prywatną przychodnie która ma w większości bardzo dobrych specjalistów i terminy są oblegane 🙄

Ja się już nakręcam bo wstałam właśnie z kanapy i mam wrażenie że cycki ważą mi tonę 🙈 w pierwszej ciąży to był mój pierwszy i w zasadzie jedyny objaw, ale staram się tłumaczyć sobie że tkliwe piersi to też objaw PMS 🙄 muszę jakos wytrzymać do czwartku bo mąż chce testować razem ze mną, a wroci dopiero w środę z delegacji, więc najwcześniej możemy w czwartek rano 😳 chyba zwariuję do tego czasu 🤦‍♀️
No to czekam na dobre wieści od Ciebie :) 3mam kciuki :)
 
Przekonałyście mnie 😅 ale muszę tydzień czekać 😫 idę w piątek o 17:45, w sumie będę już 3 dni przed okresem wtedy, oby to szybko zleciało. Ale apropo tej wariatki to faktycznie będę musiała się gęsto tłumaczyć. Bo od czasu mojej ostatniej wizyty u tego ginekologa byłam też u ginekolog która socjalizuje się w poronieniach nawykowych i na podstawie wyników badań to ona kazała brać mi encorton i ten progesteron dopochwowo. Teraz będę musiała zapytać mojego gina czy podziela jej plan działania i w ogóle tak głupio bo wyjdzie ze jakoś podważam jego kompetencje 🙄 no i zaliczyłam też wizytę we Wrocławiu bo podejrzewałam u siebie endometrioze więc też mu o tym wspomnę, może go to zmobilizuje do szybkiego działania
Ja uwazam ze to nic złego, ze konsultowalas sie z innymi lekarzami. Takze wal smialo co tam Ci na sercu lezy 😁
Nie wiem dziewczyny co robić doradźcie 😥 od wczoraj dalej miesiączka sie nie rozkręciła, jest tylko jakby brudna krew w środku 😔 co to może być i co robić dalej
moze to byc plamienie inplantacyjne a moze to byc miesiaczka. Oby to bylo to 1 ✊🏼✊🏼😍 ja mialam tak pierwszy cykl po progesteronie ze okres byl tylko „w srodku” . Podpaska praktycznie czysta przez caly okres, w srodku krew, ktora widoczna byla przy sikaniu i podcieraniu. Bierzesz jakies leki?


U mnie dzisiaj 21dc i chyba zaczął mi się okres 🤯 na papierze po podcieraniu jasno czerwona krew... Masakra, pierwszy raz mam taką sytuację. U mnie cykle zawsze były regularne. Przed poronieniem 26/28 dni a teraz 29/31. Mega dziwne, a jeszcze w poniedziałek miałam te testy owu pozytywne, co jest z tym cyklem?
Moze to plamienie inplantacyjne? ✊🏼✊🏼
 
Dziewczyny powtórzyłam test 27 dc. (28-29) . Widać?
 

Załączniki

  • IMG_20210509_064929118.jpg
    IMG_20210509_064929118.jpg
    755 KB · Wyświetleń: 152
reklama
Do góry