reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Zrobiłam jeszcze jeden ostatni jaki miałam.
IMG_20210509_073732556.jpg
 
moze to byc plamienie inplantacyjne a moze to byc miesiaczka. Oby to bylo to 1 ✊🏼✊🏼😍 ja mialam tak pierwszy cykl po progesteronie ze okres byl tylko „w srodku” . Podpaska praktycznie czysta przez caly okres, w srodku krew, ktora widoczna byla przy sikaniu i podcieraniu. Bierzesz jakieś leki?

Niestety to miesiączka.. rozkręciła się zołza 😕
A leków żadnych nie biorę bo nigdy tak nie miałam. Po zabiegu lyzeczkowania organizm mi zeswirowal
 
@mariaantonina96 spokojnie, sama ciąża jest już obciążeniem dla organizmu, a łyżeczkowanie to jednak też ingerencja z zewnątrz. U mnie po łyżeczkowaniu na obu jajnikach zrobiły się torbiele, przy czym nigdy nie miałam z czymś takim problemów 🙄 mnie wystarczyło być w ciąży 8 tygodni, żeby po poronieniu wpaść w popordowe zapalenie tarczycy 🙄 z niedoczynności w nadczynność i tak w kółko. Hormony pewnie też się rozregulowały 🤷‍♀️ ile jesteś po zabiegu??

A u mnie rano czysto na papierze, a jak wróciliśmy ze spaceru to wkładka do wymiany bo wyleciało znów trochę takiej starej brązowej krwi 🙄 na spacerze chodziłam dumna jak paw bo sama nakręcam się myślą że pewnie jestem już w ciąży a coś czuje ze znów będę miała niedługo kibel zimnej wody na łeb 🤦‍♀️🙈
 
reklama
Do góry