reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja nie wytrzymałam i zrobilam dzis test clearblue early days. Jestem w 8dpo i wyskoczyła blada kreska ktora mozna normalnie zobaczyć. Czekam.na dalszy rozwój akcji pojutrze będę się testować znowu :) trzymajcie kciuki bo to moj pierwszy cykl staran po wyciagnieciu spirali :) zdjęcie raczej nie uchwyci kreski więc wrzucę coś jak kreska stanie się bardziej widoczna. Mam nadzieje ze się kreska poprawi za dwa dni :)
 
reklama
@mariaantonina96 spokojnie, sama ciąża jest już obciążeniem dla organizmu, a łyżeczkowanie to jednak też ingerencja z zewnątrz. U mnie po łyżeczkowaniu na obu jajnikach zrobiły się torbiele, przy czym nigdy nie miałam z czymś takim problemów 🙄 mnie wystarczyło być w ciąży 8 tygodni, żeby po poronieniu wpaść w popordowe zapalenie tarczycy 🙄 z niedoczynności w nadczynność i tak w kółko. Hormony pewnie też się rozregulowały 🤷‍♀️ ile jesteś po zabiegu??

A u mnie rano czysto na papierze, a jak wróciliśmy ze spaceru to wkładka do wymiany bo wyleciało znów trochę takiej starej brązowej krwi 🙄 na spacerze chodziłam dumna jak paw bo sama nakręcam się myślą że pewnie jestem już w ciąży a coś czuje ze znów będę miała niedługo kibel zimnej wody na łeb 🤦‍♀️🙈
Moze miałaś implantacje ? Spokojnie bedzie dobrze najgorsze jest czekanie , trzymam mocno kciuki
 
Ja nie wytrzymałam i zrobilam dzis test clearblue early days. Jestem w 8dpo i wyskoczyła blada kreska ktora mozna normalnie zobaczyć. Czekam.na dalszy rozwój akcji pojutrze będę się testować znowu :) trzymajcie kciuki bo to moj pierwszy cykl staran po wyciagnieciu spirali :) zdjęcie raczej nie uchwyci kreski więc wrzucę coś jak kreska stanie się bardziej widoczna. Mam nadzieje ze się kreska poprawi za dwa dni :)
No to trzymam kciuki :) nam z synem też się udało za pierwszym razem z tym że ja brałam anty w tabsach, a teraz jak się znowu staramy to od stycznia się nie udaje :/
 
Ja nie wytrzymałam i zrobilam dzis test clearblue early days. Jestem w 8dpo i wyskoczyła blada kreska ktora mozna normalnie zobaczyć. Czekam.na dalszy rozwój akcji pojutrze będę się testować znowu :) trzymajcie kciuki bo to moj pierwszy cykl staran po wyciagnieciu spirali :) zdjęcie raczej nie uchwyci kreski więc wrzucę coś jak kreska stanie się bardziej widoczna. Mam nadzieje ze się kreska poprawi za dwa dni :)
Jejku, super wieści 😍 oby kreseczka ciemniała. Nam się przy pierwszej ciąży też udało za pierwszym podejściem. Na totalnego luzaka podeszlismy do tematu, ja z nastawieniem że przecież pary starają się miesiącami więc niemożliwe żeby zaskoczyło. Mąż poganiał żeby szybko robić test i blada kreseczka wyszła już 4 dni przed małpą 😍 ale nie było happy endu niestety. Teraz mamy drugi cykl no i tak jak napisałaś, może to implantacja choć średnio pokrywa mi się to z kalendarzykiem 🙈 no ale cóż, muszę czekać. Jak my wszystkie 😁
 
Jejku, super wieści 😍 oby kreseczka ciemniała. Nam się przy pierwszej ciąży też udało za pierwszym podejściem. Na totalnego luzaka podeszlismy do tematu, ja z nastawieniem że przecież pary starają się miesiącami więc niemożliwe żeby zaskoczyło. Mąż poganiał żeby szybko robić test i blada kreseczka wyszła już 4 dni przed małpą 😍 ale nie było happy endu niestety. Teraz mamy drugi cykl no i tak jak napisałaś, może to implantacja choć średnio pokrywa mi się to z kalendarzykiem 🙈 no ale cóż, muszę czekać. Jak my wszystkie 😁
Oby moja blada kreska urodziła się zdrowa. Tak się boję ze poronie.. tyle się słyszy. Dla Ciebie dużo wytrwałości dasz rade i coś czuję że jest coś na rzeczy :)
 
Gratulacje !!!!
I.mi udało się zrobić zdjęcie testu. Nie wiem czy cos będzie widać.
20210509_173124.jpg
 
reklama
Do góry