reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny trzymacie się cały czas zdrowej, płodnej diety czy raczej jecie co lubicie i kiedy macie ochotę? Ja ostatnimi czasy nie najlepiej się odżywiam, raczej domowo niż fast food ale jednak nie tak jak np. podpowiadają dziewczyny z Akademii Płodności...[emoji849] A co jeśli to blokuje nasze szanse na zajście w ciąże?
Mi daleko do zdrowego odżywiania. Jestem szczupła i mogą jeść do woli, słodycze i chipsy oczywiście smakują mi najbardziej [emoji1787] ale jak analizowalam swoje życie to 3x zaszłam w ciążę wtedy, gdy stwierdziłam, że się odchudzam (chociaż każdy mówił, że z kości na ości) fakt, wazylam wtedy 47kg i wyglądała fatalnie. Na dodatek glowe miałam zaprzatnieta odchudzanie, kaloriamii itp, i o ciąży nie myślałam i od razu w nią zachodzilam. Więc ten luz psychiczny chyba też dużo daje.
 
reklama
Apropo diety, może macie właśnie jakieś tipy lub takie sposoby dietetyczne, które można wprowadzić, żeby trochę poprawić odżywczosć diety?
U nas póki co czarnuszka sypana wszędzie, warzywa do każdego posiłku, dużo zieloeniny, ryb, kiełki, orzechy. To chyba bardzo popularne rozwiązania :D
 
Mi daleko do zdrowego odżywiania. Jestem szczupła i mogą jeść do woli, słodycze i chipsy oczywiście smakują mi najbardziej [emoji1787] ale jak analizowalam swoje życie to 3x zaszłam w ciążę wtedy, gdy stwierdziłam, że się odchudzam (chociaż każdy mówił, że z kości na ości) fakt, wazylam wtedy 47kg i wyglądała fatalnie. Na dodatek glowe miałam zaprzatnieta odchudzanie, kaloriamii itp, i o ciąży nie myślałam i od razu w nią zachodzilam. Więc ten luz psychiczny chyba też dużo daje.
Niestety coraz bardziej w to wierzę, w ten luz psychiczny, ale kompletnie nie potrafię go osiągnąć. Mam na głowie dużo spraw, remont domu, a i tak znajdę masę czasu,zeby o tym rozmyślać
 
Mi daleko do zdrowego odżywiania. Jestem szczupła i mogą jeść do woli, słodycze i chipsy oczywiście smakują mi najbardziej [emoji1787] ale jak analizowalam swoje życie to 3x zaszłam w ciążę wtedy, gdy stwierdziłam, że się odchudzam (chociaż każdy mówił, że z kości na ości) fakt, wazylam wtedy 47kg i wyglądała fatalnie. Na dodatek glowe miałam zaprzatnieta odchudzanie, kaloriamii itp, i o ciąży nie myślałam i od razu w nią zachodzilam. Więc ten luz psychiczny chyba też dużo daje.
Może to jest właśnie sposób,żeby zająć się czymś całkowicie skupić się na danym temacie i odpuścić trochę psychicznie...👍
 
Dziewczyny trzymacie się cały czas zdrowej, płodnej diety czy raczej jecie co lubicie i kiedy macie ochotę? Ja ostatnimi czasy nie najlepiej się odżywiam, raczej domowo niż fast food ale jednak nie tak jak np. podpowiadają dziewczyny z Akademii Płodności...[emoji849] A co jeśli to blokuje nasze szanse na zajście w ciąże?

Jem normalnie [emoji6]
 
Dziewczyny, jako, ze wstępnie mam potwierdzoną ciąże to żegnam się z Wami :) Mimo iż byłam tu bardzo krótko poczułam tu super ciepłą i wspierającą atmosferę. Staraliśmy się 7 cykli, 5 na tak zwane yolo, 3 biochemy w tym czasie, 2 już z obserwacjami dni płodnych, co drugi dzień od końca @ do zamknięcia się szyjki macicy.
Obecnie czuje lekkie bóle w podbrzuszu, jakby kłucie, jakby ciągniecie, czasem leciutki ból jak na @, ale inny niż przed @ inny niż przy biochemach, boli mnie dół pleców zwłaszcza jak stoję, piersi bolesne ale mniej, mam mdłości i jestem strasznie płaczliwa a to się wzruszam a to czuje smutek no i czułam wszystkie te objawy jakoś na 4 dni przed spodziewaną @ wtedy tez wykonałam pierwszy test, cień cienia cienia cienia zobaczyłam, następnego dnia cień cienia, potem cień, blada kreska którą T już zobaczył no i teraz już taka jasna krecha. Było mi miło przez ten krótki czas i mam nadzieje, ze niebawem zobaczymy się znów na innym forum, tym ciążowym, Trzymam mocno za Was kciuki :) Pisze o objawach w razie gdyby były dla kogoś pomocne, zdarza się, ze dziewczyny są ciekawe co się czuje na samym początku.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, jako, ze wstępnie mam potwierdzoną ciąże to żegnam się z Wami :) Mimo iż byłam tu bardzo krótko poczułam tu super ciepłą i wspierającą atmosferę. Staraliśmy się 7 cykli, 5 na tak zwane yolo, 3 biochemy w tym czasie, 2 już z obserwacjami dni płodnych, co drugi dzień od końca @ do zamknięcia się szyjki macicy.
Obecnie czuje lekkie bóle w podbrzuszu, jakby kłucie, jakby ciągniecie, czasem leciutki ból jak na @, ale inny niż przed @ inny niż przy biochemach, boli mnie dół pleców zwłaszcza jak stoję, piersi bolesne ale mniej, mam mdłości i jestem strasznie płaczliwa a to się wzruszam a to czuje smutek no i czułam wszystkie te objawy jakoś na 4 dni przed spodziewaną @ wtedy tez wykonałam pierwszy test, cień cienia cienia cienia zobaczyłam, następnego dnia cień cienia, potem cień, blada kreska którą T już zobaczył no i teraz już taka jasna krecha. Było mi miło przez ten krótki czas i mam nadzieje, ze niebawem zobaczymy się znów na innym forum, tym ciążowym, Trzymam mocno za Was kciuki :)
Na kiedy masz termin?❤️
 
reklama
Dziewczyny, jak rozróżnić śluz płodny od spermy? Mam z tym duży problem. Mam już dwa dni przezroczysty, ciągnący się, ale ciągle mam wątpliwości czy to to🤷‍♀️
 
Do góry