reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was [emoji169] Jak się czujecie? Który dc? U mnie 3dc i nowe nadzieje na nowy cykl [emoji4]
U mnie dzisiaj 3dpo i jestem w rozsypce... Właśnie się szykuje do wyjazdu, od kilku dni moja babcia coraz gorzej się czuje, od wczoraj leży pod tlenem (na szczęście w domu) bo jakby trafiła do szpitala to byłaby tam sama i nie wiadomo co by się działo... Udało nam się załatwić dla niej tlen o jest w miarę ok, wczoraj pod tlenem saturacja była w miarę, ok 60, bez tlenu po kilku minutach już było 40, ale była świadoma i nienajgorzej... Dzisiaj już jest coraz gorzej, właśnie siostra dzwoniła że z babcią już dzisiaj jest coraz gorzej, bez tlenu saturacja spada już do 30 [emoji24][emoji24][emoji24] mieszkam 70km od nich i nie mogę codziennie u nich być bo pracuje, ale dzisiaj mam wolne i zaraz wsiadam w auto bo nie wiem co będzie jutro czy pojutrze... W sobotę lecimy na urlop na który bardzo się cieszyliśmy a teraz sama nie wiem jak mam tam być i cieszyć się wypoczynkiem [emoji24][emoji24][emoji24] musiałam się wygadać [emoji29][emoji29][emoji29]
 
I tego co zycze, oby sie udalo i obys zarazila nas badz my ciebie. Ja sie witam, razem raźniej. 🥰
Tak szybko byscie chcieli drugiego dzidziusia ?
Dziękuje 😘 tak, chcielibyśmy mała różnice wieku, żeby się dzieciaczki chowały jedno przy drugim. No i tutaj też czas odgrywa dość istotna rolę, ponieważ mam 37lat. To nie starość ale im wcześniej tym lepiej 😊 trzymam kciuki za każdą staraczke! Najważniejsze to wierzyć, że się uda. Nie poddawać się i heja do przodu.
 
Dziękuje 😘 tak, chcielibyśmy mała różnice wieku, żeby się dzieciaczki chowały jedno przy drugim. No i tutaj też czas odgrywa dość istotna rolę, ponieważ mam 37lat. To nie starość ale im wcześniej tym lepiej 😊 trzymam kciuki za każdą staraczke! Najważniejsze to wierzyć, że się uda. Nie poddawać się i heja do przodu.
No tak, to rozumiem. Skoro tak zadecydowaliście to tylko powodzenia zyczyc i owocnych starań. 🥰
 
U mnie dzisiaj 3dpo i jestem w rozsypce... Właśnie się szykuje do wyjazdu, od kilku dni moja babcia coraz gorzej się czuje, od wczoraj leży pod tlenem (na szczęście w domu) bo jakby trafiła do szpitala to byłaby tam sama i nie wiadomo co by się działo... Udało nam się załatwić dla niej tlen o jest w miarę ok, wczoraj pod tlenem saturacja była w miarę, ok 60, bez tlenu po kilku minutach już było 40, ale była świadoma i nienajgorzej... Dzisiaj już jest coraz gorzej, właśnie siostra dzwoniła że z babcią już dzisiaj jest coraz gorzej, bez tlenu saturacja spada już do 30 [emoji24][emoji24][emoji24] mieszkam 70km od nich i nie mogę codziennie u nich być bo pracuje, ale dzisiaj mam wolne i zaraz wsiadam w auto bo nie wiem co będzie jutro czy pojutrze... W sobotę lecimy na urlop na który bardzo się cieszyliśmy a teraz sama nie wiem jak mam tam być i cieszyć się wypoczynkiem [emoji24][emoji24][emoji24] musiałam się wygadać [emoji29][emoji29][emoji29]
Dużo zdrówka dla Babci. Jedyne co napisze, to, że trzeba być dobrej myśli. Korzystać z każdej chwili razem. Teraz niestety są bardzo ciężkie czasy. Sama jestem wlansie w trakcie przechodzenia covid i nie jest lekko
 
U mnie dzisiaj 3dpo i jestem w rozsypce... Właśnie się szykuje do wyjazdu, od kilku dni moja babcia coraz gorzej się czuje, od wczoraj leży pod tlenem (na szczęście w domu) bo jakby trafiła do szpitala to byłaby tam sama i nie wiadomo co by się działo... Udało nam się załatwić dla niej tlen o jest w miarę ok, wczoraj pod tlenem saturacja była w miarę, ok 60, bez tlenu po kilku minutach już było 40, ale była świadoma i nienajgorzej... Dzisiaj już jest coraz gorzej, właśnie siostra dzwoniła że z babcią już dzisiaj jest coraz gorzej, bez tlenu saturacja spada już do 30 [emoji24][emoji24][emoji24] mieszkam 70km od nich i nie mogę codziennie u nich być bo pracuje, ale dzisiaj mam wolne i zaraz wsiadam w auto bo nie wiem co będzie jutro czy pojutrze... W sobotę lecimy na urlop na który bardzo się cieszyliśmy a teraz sama nie wiem jak mam tam być i cieszyć się wypoczynkiem [emoji24][emoji24][emoji24] musiałam się wygadać [emoji29][emoji29][emoji29]
Wysyłam wirtualne wsparcie, ciężko pocieszyć w takiej sytuacji :( ściskam po prostu
 
Dziewczyny wyszedł którejś z Was test ciążowy ok. 11 dpo? Idę jutro na urodziny i nie ukrywam, że wolałabym wiedzieć już żeby w razie czego nie pić alkoholu.
 
U mnie dzisiaj 3dpo i jestem w rozsypce... Właśnie się szykuje do wyjazdu, od kilku dni moja babcia coraz gorzej się czuje, od wczoraj leży pod tlenem (na szczęście w domu) bo jakby trafiła do szpitala to byłaby tam sama i nie wiadomo co by się działo... Udało nam się załatwić dla niej tlen o jest w miarę ok, wczoraj pod tlenem saturacja była w miarę, ok 60, bez tlenu po kilku minutach już było 40, ale była świadoma i nienajgorzej... Dzisiaj już jest coraz gorzej, właśnie siostra dzwoniła że z babcią już dzisiaj jest coraz gorzej, bez tlenu saturacja spada już do 30 [emoji24][emoji24][emoji24] mieszkam 70km od nich i nie mogę codziennie u nich być bo pracuje, ale dzisiaj mam wolne i zaraz wsiadam w auto bo nie wiem co będzie jutro czy pojutrze... W sobotę lecimy na urlop na który bardzo się cieszyliśmy a teraz sama nie wiem jak mam tam być i cieszyć się wypoczynkiem [emoji24][emoji24][emoji24] musiałam się wygadać [emoji29][emoji29][emoji29]
Dużo zdrówka dla Babci, trzymam kciuki!
 
reklama
A czy sa bądź były tu dziewczyny które już dość długo się starały i im w końcu sie udało? Bo ja juz chyba straciłam nadzieję ehh
 
Do góry