reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Może to jest właśnie sposób,żeby zająć się czymś całkowicie skupić się na danym temacie i odpuścić trochę psychicznie...👍
Ja też zaszłam w ciążę, co prawda biochemiczną ale jednak, właśnie wtedy kiedy jakieś 3/4 miesiące się odchudzałam, ćwiczyłam..akurat wtedy o ciąży w ogóle nie myślałam, ale może to właśnie aktywność i zdrowe odżywianie 🤷🏼‍♀️ Chyba trzeba do tego wrócić tak na 100%
 
Ja się staram 3 miesiąc i mam wrażenie a właściwie jestem tego pewna że blokuję mnie moja głowa i póki się z tym nie uporam to z ciąży nici czyli jeszcze dluuuga droga przede mną....
 
Ja się staram 3 miesiąc i mam wrażenie a właściwie jestem tego pewna że blokuję mnie moja głowa i póki się z tym nie uporam to z ciąży nici czyli jeszcze dluuuga droga przede mną....
To musi samo przyjść. Na siłę nie pozbędziemy się myśli o ciąży. Ja mam tak, że 3 dni mam totalny luz, i sobie mówię, że mam to w du**ie, a czwartego dnia myślę o ciąży od rano do wieczora i nawet w nocy się budzę z tą myślą [emoji2368]

Jestem osobą wierzaca i to mi bardzo pomaga, bo jak czuje, że zaczynam fiksowac, biorę 3 głębokie wdechy i mówię sobie "niech będzie tak jak chce Jezus" może to dla Was glupie, ale wierzę że wszystko mamy u góry zapisane. Jeśli Pan Bóg nie da mi kolejnego dziecka to trudno, wierzę że jego plan na moje życie jest najlepszy [emoji846]
 
Dzięki za odpowiedzi! Zrobiłam test i chyba widać jakiś cień cienia, ale na zdjęciu już ciężej coś dopatrzyć.
 

Załączniki

  • A4AA023A-FAFD-4E0A-BBCE-264D891A575F.jpeg
    A4AA023A-FAFD-4E0A-BBCE-264D891A575F.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 117
reklama
Dziewczyny wracam z testami z Allegro, trzy dni pod rząd. Co tu się wydarzyło? Nadal testować czy przegapiłam? 😅
 

Załączniki

  • 564249E7-A41D-44D4-9B11-188B3BA8D461.jpeg
    564249E7-A41D-44D4-9B11-188B3BA8D461.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 79
Do góry