reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja miałam zabieg łyżeczkowania, przy pierwszym okresie też że mnie leciala sama krew, byłam podwójnie zabezpieczona a i tak co 3h musiałam wymieniać i tampon i podpaskę, to było straszne dla mnie, trwało ok 5 dni, już miałam zamiar dzwonic do lerzarza po tabletki hamujące krwawienie ale na szczęście się uspokoiło, przy drugim leciało trochę słabiej i pojawiło się kilka drobnych skrzepów
Tyle że ja łyżeczkowana byłam w czerwcu, więc organizm miał już mnóstwo czasu żeby się unormować 😕
Powiem Wam że zaczynam się znowu martwić i wraca do mnie widmo endometriozy... Miesiąc po zabiegu miałam torbiel krwotoczna na jajniku i lekarz mówił że to może być ognisko endometriozy. Ale trobiel się wchłonęła i uspokajał że to na pewno nie to. Ja mam co prawda bolesne miesiączki ale zwykle przeciwbólowe dawały sobie rade. Ostatnio na kontroli byłam w okolicach owulacji ale jeszcze przed a ginekolog powiedziała że chyba już po bo widzi płyn w zatoce. Okazało się że pęcherzyk jeszcze nie pękł a jak czytałam o tym płynie no to jego obecność w pierwszej fazie cyklu świadczy wlasnie m. in. o endometriozie 🤢😢 wiem że diagnostyka tego dziadostwa jest ciężka i pewnie jak zapytam o to na wizycie to lekarz stwierdzi że nie mam się czym martwić 😔
 
reklama
Dziewczyny czy tylko ja widzę?
 

Załączniki

  • 20210419_070248.jpg
    20210419_070248.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 148
  • 20210419_070101.jpg
    20210419_070101.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 147
Hej dziewczyny, wszystkim co już zatestowaly i maja wyczekane II - gratulacje z całego [emoji3590]. A kto w tym tygodniu testuje i co ( ovu lub ciąża)? Dawać tu się zwierzać- kiedy dzień testowania, jakie objawy, nastrój. @Gryfin, jak piesek?

Ja jestem 3dpo wiec jeszcze 11 dni do testu [emoji6] nic ekscytującego się już nie wydarzy w najbliższej przyszłości u mnie [emoji23]
 
reklama
Ja jestem 3dpo wiec jeszcze 11 dni do testu [emoji6] nic ekscytującego się już nie wydarzy w najbliższej przyszłości u mnie [emoji23]
No to najlepszy czas na jakiś tasiemiec z netflix’a 😁 i szybko zleci. Mnie akurat ratuje narazie, ze zostałam na 2 tygodnie sama w dziale ( druga osoba na urlopie) to nie wiem jak się nazywam i o testowaniu narazie nie myśle. Mam zatestowac w czwartek/ piątek.
 
Do góry