reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Może masz tyłozgięcie macicy? Mnie po łyżeczkowaniu też bolał krzyż, nawet jakby kość ogonowa/odbyt przy siadaniu, zaczęłam się martwić, ale trochę przeczekałam i przeszło, wszystko dobrze jest. Ale właśnie mnie boli krzyż zawsze przed @ i bóle po zabiegu wiązałam z tym moim mocnym tyłozgięciem i ich manewrami... Co do plamień nie wiem, może coś się delikatnie jeszcze złuszcza po zabiegu...
W sumie kosc ogonowa tez mnie boli, nie wiązałam tego że sprawami ginekologicznymi, może faktycznie masz racje, że to tyłozgięcie macicy 🤔 Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź 😊😊
 
W sumie kosc ogonowa tez mnie boli, nie wiązałam tego że sprawami ginekologicznymi, może faktycznie masz racje, że to tyłozgięcie macicy 🤔 Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź 😊😊
Lekarz nigdy Ci podczas badania nie mówił że masz tyłozgięcie? :) Mi prawie każdy nowy gin,więc chyba jest dość mocne. Ale ostatnio sama to zobaczyłam po rezonansie kręgosłupa, macica mi przylega do kości ogonowej, a jak pchają jeszcze podczas zabiegu no to troszkę drażnione są te okolice. U mnie to trwało parę dni, mam nadzieję że szybko przejdzie! :)
 
Dziewczyny zrobiłam jeszcze raz test owulacyjny teraz i mam wrażenie, że jest jeszcze ciemniejszy niż wczorajszy test 🤔 nie wiem już jak to interpretować...
Na górze dzisiejszy test, na dole wczorajszy 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20210418_193909.jpg
    IMG_20210418_193909.jpg
    203,7 KB · Wyświetleń: 89
Lekarz nigdy Ci podczas badania nie mówił że masz tyłozgięcie? :) Mi prawie każdy nowy gin,więc chyba jest dość mocne. Ale ostatnio sama to zobaczyłam po rezonansie kręgosłupa, macica mi przylega do kości ogonowej, a jak pchają jeszcze podczas zabiegu no to troszkę drażnione są te okolice. U mnie to trwało parę dni, mam nadzieję że szybko przejdzie! :)
Właśnie nie, żaden gin mi o tym nawet nie wspomniał 🤔 Jak będę na wizycie to spytam o to mojego teraźniejszego lekarza 😊
 
Dziewczyny zrobiłam jeszcze raz test owulacyjny teraz i mam wrażenie, że jest jeszcze ciemniejszy niż wczorajszy test 🤔 nie wiem już jak to interpretować...
Na górze dzisiejszy test, na dole wczorajszy 🙈
Faktycznie, ciekawe :) Ponoć powinno się robić tylko do pierwszego pozytywnego, ja robiłam żeby spr orientacyjnie jak długi peak mam i tylko jeden mi wychodził tak mocny jak Twoje. Może masz długi peak :)
 
Faktycznie, ciekawe :) Ponoć powinno się robić tylko do pierwszego pozytywnego, ja robiłam żeby spr orientacyjnie jak długi peak mam i tylko jeden mi wychodził tak mocny jak Twoje. Może masz długi peak :)
Też słyszałam, że do pierwszego pozytywnego ale to wtedy liczyć ten pozytyw od wczoraj i niby dziś owulacja czy liczyć dzisiejszy pozytyw i dopiero jutro owulacja? Bo nie wiem jak to zaznaczyć w aplikacji ovufriend bo wtedy się wszystko przesuwa 🤣
Z mężem działamy tak czy siak, po prostu tak mam, że lubię wiedzieć dokładnie co i jak a nie tylko połowicznie a czytanie wujka google nie jest dobre 🤣
 
Też słyszałam, że do pierwszego pozytywnego ale to wtedy liczyć ten pozytyw od wczoraj i niby dziś owulacja czy liczyć dzisiejszy pozytyw i dopiero jutro owulacja? Bo nie wiem jak to zaznaczyć w aplikacji ovufriend bo wtedy się wszystko przesuwa [emoji1787]
Z mężem działamy tak czy siak, po prostu tak mam, że lubię wiedzieć dokładnie co i jak a nie tylko połowicznie a czytanie wujka google nie jest dobre [emoji1787]

W miarę dokładnie to chyba tylko na monitoringu. Z testami owu to jest tak, ze raz możesz miec owu 6 godzin po pozytywie, a raz 24 godziny po. Jakby nie było pozytyw to wciąż około 2 dni marginesu. Ja myślałam, ze mam zawsze szybko, a bywa różnie. Jeśli w OvuFriend wpisujesz tez temperaturę to oznacz oba jako pozytywne, ona i tak głównie będzie się kierowała temp.
 
reklama
Do góry