reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie ma nawet cienia? To poczekaj może jeszcze 2-3 dni i jeśli @ nie przyjdzie to zrobiłabym jeszcze raz, o tej godzinie faktycznie na wczesnym etapie może nic nie wyjść :/ nie nastawiaj się ale tez nie przekreślaj tego :)
Eh.. stracilam nadzieje.. caly czas mam wrazenie ze @ zaraz przyjdzie.. po negatywnym tescie jestem prawie pewna ze rano bedzie.. ale dziekuje ;)
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Powiedzcie czy miałyście kiedykolwiek potwierdzona owulacje mimo braku sluzu płodnego? Robię testy owulacyjne (clearblue) w 20dc (mam długie cykle) pokazała się uśmiechnięta buźka, ale w ogóle nie zauważyłam śluzu. Dość mocno bolało mnie podbrzusze, ale poza tym wspomnianego śluzu brak.
 
Witajcie dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Powiedzcie czy miałyście kiedykolwiek potwierdzona owulacje mimo braku sluzu płodnego? Robię testy owulacyjne (clearblue) w 20dc (mam długie cykle) pokazała się uśmiechnięta buźka, ale w ogóle nie zauważyłam śluzu. Dość mocno bolało mnie podbrzusze, ale poza tym wspomnianego śluzu brak.
tak, ja mam marny śluz i nie jest przezroczysty. Kiedy brałam olej z wiesiołka był taki jaki powinien ale zapomniałam go brać a później nie chciałam zachamowac owulacji i za dużo tych leków już mam i nie mam czasu w ciągu dnia na jeszcze jeden z przerwami 2-godzinnymi conajmniej 🤷‍♀️🤪
 
Dziewczyny z hashimoto ❤️ ja od dwóch miesięcy jakoś pije prawie codziennie soki NFC imbir+kurkuma. Ma jeszcze udowodnione działanie poza mogę, mega przeciwzapalnym, przeciw nowotworowe i dużo innych super plusów wiec polecam! Teraz w lidlu jest z pomarańcza i cytryna ☺️ zobaczymy jak moje atpo i atg w piątek sobie zbadam, yo będzie moj 10dpo i wiem, ze jestem głupia ale jak już tam będę to... 😂
 

Załączniki

  • IMG_6776.jpg
    IMG_6776.jpg
    118,8 KB · Wyświetleń: 66
tak, ja mam marny śluz i nie jest przezroczysty. Kiedy brałam olej z wiesiołka był taki jaki powinien ale zapomniałam go brać a później nie chciałam zachamowac owulacji i za dużo tych leków już mam i nie mam czasu w ciągu dnia na jeszcze jeden z przerwami 2-godzinnymi conajmniej 🤷‍♀️🤪
O matko, to trzeba robic jakies przerwy? 😜 Ja łykam jak leci :)
Co to są soki NFC? :)
 
Witajcie dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Powiedzcie czy miałyście kiedykolwiek potwierdzona owulacje mimo braku sluzu płodnego? Robię testy owulacyjne (clearblue) w 20dc (mam długie cykle) pokazała się uśmiechnięta buźka, ale w ogóle nie zauważyłam śluzu. Dość mocno bolało mnie podbrzusze, ale poza tym wspomnianego śluzu brak.
Ja zaszłam w ciążę nie mając w ogóle płodnego śluzu 🙈 jak zobaczyłam wtedy dwie kreski na teście to byłam w ciężkim szoku. Teraz wspomagam się olejem z wiesiołka bo przeszkadza mi ta wieczna "suchość" ale jak zapominam o piciu wody to nawet olej niewiele pomaga 🤷‍♀️
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma skrzepy podczas miesiączki? Ja od czasu poronienia mam paskudne okresy... Leci ze mnie jak z kraju a na domiar złego ciągle czuje jak wypada że mnie galareta 🤢 ginekolog kazała zwiększyć acard z 75 na 150 i ostatni okres miałam już całkiem, całkiem a teraz znowu powtórka z rozrywki. Zaczęło się niewinnie a wieczorem już masakra 🙄
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma skrzepy podczas miesiączki? Ja od czasu poronienia mam paskudne okresy... Leci ze mnie jak z kraju a na domiar złego ciągle czuje jak wypada że mnie galareta [emoji1785] ginekolog kazała zwiększyć acard z 75 na 150 i ostatni okres miałam już całkiem, całkiem a teraz znowu powtórka z rozrywki. Zaczęło się niewinnie a wieczorem już masakra [emoji849]
Ja miałam zabieg łyżeczkowania, przy pierwszym okresie też że mnie leciala sama krew, byłam podwójnie zabezpieczona a i tak co 3h musiałam wymieniać i tampon i podpaskę, to było straszne dla mnie, trwało ok 5 dni, już miałam zamiar dzwonic do lerzarza po tabletki hamujące krwawienie ale na szczęście się uspokoiło, przy drugim leciało trochę słabiej i pojawiło się kilka drobnych skrzepów
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Powiedzcie czy miałyście kiedykolwiek potwierdzona owulacje mimo braku sluzu płodnego? Robię testy owulacyjne (clearblue) w 20dc (mam długie cykle) pokazała się uśmiechnięta buźka, ale w ogóle nie zauważyłam śluzu. Dość mocno bolało mnie podbrzusze, ale poza tym wspomnianego śluzu brak.

Ja przed wiesiołkiem nie zauważałam śluzu, ale gin mówiła, ze w środku jest i to dobry [emoji6] po wiesiolku jest lepiej [emoji16]
 
Do góry