reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja ruszam dzis z 10dc, nastrajam się na działania w tym tygodniu 😀
Nastroj ok, uśmiecham się na myśl o niepokoju i adrenalinie, czy sie uda czy sie nie uda, wiec chyba tym razem jest dobrze ze mną. W poprzednich cyklach dopadała mnie już lekka frustracja. Miłego dnia Dziewczyny!
 
reklama
No to najlepszy czas na jakiś tasiemiec z netflix’a [emoji16] i szybko zleci. Mnie akurat ratuje narazie, ze zostałam na 2 tygodnie sama w dziale ( druga osoba na urlopie) to nie wiem jak się nazywam i o testowaniu narazie nie myśle. Mam zatestowac w czwartek/ piątek.

Nie mam problemu z niecierpliwością jeśli o to chodzi [emoji39] nie pali mi się do testowania w sumie, a mam czym się zająć w ciągu dnia wiec myśle, ze ani się obejrzę i będzie maj [emoji16]
 
Ja ruszam dzis z 10dc, nastrajam się na działania w tym tygodniu 😀
Nastroj ok, uśmiecham się na myśl o niepokoju i adrenalinie, czy sie uda czy sie nie uda, wiec chyba tym razem jest dobrze ze mną. W poprzednich cyklach dopadała mnie już lekka frustracja. Miłego dnia Dziewczyny!
Ja w tym cyklu tez na spokojnie podchodzę. Będzie co będzie. Pomyślałam ze prawdopodobnie przez to , ze lato tuż tuż i jeżeli nam się nie uda do czerwca/ lipca to leciny gdzieś na wakacje. Poprostu lepszy czas 🙂 w roku.
 
Ja w tym cyklu tez na spokojnie podchodzę. Będzie co będzie. Pomyślałam ze prawdopodobnie przez to , ze lato tuż tuż i jeżeli nam się nie uda do czerwca/ lipca to leciny gdzieś na wakacje. Poprostu lepszy czas 🙂 w roku.
Gdzie chcecie się udać? :) Ja tez w głowie już planuje jakieś egzotyczne wakacje, mam nadzieje, ze świat niedługo wróci do normalności i będzie można wybrać się gdzieś bez stresu 🙏🏻 Marzy mi się Tajlandia, ale po roku siedzenia na rzyci zadowolę się niedaleką Grecją czy Chorwacją 😬
 
Gdzie chcecie się udać? :) Ja tez w głowie już planuje jakieś egzotyczne wakacje, mam nadzieje, ze świat niedługo wróci do normalności i będzie można wybrać się gdzieś bez stresu 🙏🏻 Marzy mi się Tajlandia, ale po roku siedzenia na rzyci zadowolę się niedaleką Grecją czy Chorwacją 😬
My w Tajlandii byliśmy jakieś 3 lata temu, najlepsze wakacje ever ❤🙂. Narazie kierunku nie planujemy, bo nie wiemy co będzie otwarte, ale marzy mi się jakiś daleki kierunek. Często z takich podróży się przylatuje o jednego człowieka więcej 😂
 
dziewczyny, ja wpadłam w mały stres :(

Wg testu owulacyjnego miałam owu 14-15.04, ćmilo mnie w tym czasie w lewym jajniku. Od wczoraj (18.04) zaczął mnie bardzo mocno kłuć prawy jajnik. Trwało to cały dzień i całą noc i dalej okropnie kłuje, zwłaszcza jak zmieniam pozycję, zginam nogę. Niepokoję się bardzo po po prawej stronie mam niedrożny jajowód i wyobrażam sobie Bóg wie co, że coś się stało nie tak... macie doświadczenie z takim bólem mocnym jajnika zaraz po owulacji? Może i była owulacja z dwóch jajników, ale dlaczego z tego prawego aż tak boli?
 
Hej dziewczyny, wszystkim co już zatestowaly i maja wyczekane II - gratulacje z całego ❤️. A kto w tym tygodniu testuje i co ( ovu lub ciąża)? Dawać tu się zwierzać- kiedy dzień testowania, jakie objawy, nastrój. @Gryfin, jak piesek?
Cześć, dziękuję że pytasz 😘 Już lepiej, musiało mu coś wczoraj stanąć na żołądku 🤷🏻‍♀️
 
Hej dziewczyny, wszystkim co już zatestowaly i maja wyczekane II - gratulacje z całego ❤️. A kto w tym tygodniu testuje i co ( ovu lub ciąża)? Dawać tu się zwierzać- kiedy dzień testowania, jakie objawy, nastrój. @Gryfin, jak piesek?
U mnie 4dc krwawienie ustaje powoli mam nadzieję że jutro będę już tylko plamić. Powiedzcie dziewczyny od którego dnia cyklu najlepiej zacząć robić testy owulacyjne? Mam w zapasie 8 testów i zastanawiam się czy mi starczy. W zeszłym cyklu pozytywny wyszedł w 16dc więc tak myślałam żeby w tym zacząć się testować tak od 10dc. Jednak korzystam z dwóch aplikacji ovufriend (tę wolę bo wykres koła jest dla mnie bardziej czytelny) i premom. W tej drugiej jest napisane aby testować poziom LH już od końca miesiączki :confused: - zgłupiałam. Powiedzcie co o tym myślicie? Ja osobiście nie widzę sensu przed 10dc ale mogę się mylić....
Jeśli chodzi o humor to mam straszne wachania nastrojów. Mój już ledwo ze mną wytrzymuje. :zawstydzona/y: Chciałabym być bardziej spokojna, nie tak zestresowana i napięta. Ech....
 
reklama
My w Tajlandii byliśmy jakieś 3 lata temu, najlepsze wakacje ever ❤🙂. Narazie kierunku nie planujemy, bo nie wiemy co będzie otwarte, ale marzy mi się jakiś daleki kierunek. Często z takich podróży się przylatuje o jednego człowieka więcej 😂
teraz kilka kierunków dalszych jest otwartych, ja 3 tyg temu wróciłam właśnie z takiego urlopu! Niestety nie przywiozłam nic w brzuchu, ale odpoczynek i słońce trochę pomogły zresetować mózg bo po poronieniu bywało ciężko
 
Do góry