reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak, tak by wcychodziło. Zamierzam testować, już mnie oczywiście trzącha, żeby zrobić jutro, ale wiem, że nie powinno się tak wcześnie. Z resztą już tyle razy testowałam przed terminem spodziewanej miesiączki, a potem przychodziła jak w zegarku... postaram się wytrzymać chociaż do piątku.
Cykle mam zazwyczaj 28/29 dni bardzo rzadko mam odchylenia.

Trzymam kciuki [emoji110]
 
reklama
Dziewczyny moje wyniki po 6 tyg brania euthyrox 25 co sadzicie,dla mnie to tsh to porażka jakas myslalam ze spadnie więcej 😔i to wapno ponad normę juz co o tym myslec jutro zadz do mojej endokrynolog
 

Załączniki

  • Screenshot_20210323-194813_Chrome.jpg
    Screenshot_20210323-194813_Chrome.jpg
    114,5 KB · Wyświetleń: 104
Dziewczyny moje wyniki po 6 tyg brania euthyrox 25 co sadzicie,dla mnie to tsh to porażka jakas myslalam ze spadnie więcej 😔i to wapno ponad normę juz co o tym myslec jutro zadz do mojej endokrynolog
Właśnie, ważne jaki miałaś wynik wcześniej, a 3 to też nie jest jakaś tragedia, spokojnie z tego zejdziesz, głowa do góry :)
 
3.850 mialam wcześniej....a ft3 i ft 4 jest wporzadku co do tsh moze znasz sie bo ja od stycznia zaczelam przygodę z hashimoto😔a to wapno wysokie cos zlego oznacza
To faktycznie tsh mało co spadło. Ja miałam ponad 4 i w ciągu 3 tygodni spadło mi do 0,27. Ale najlepiej skonsultuj to z endokrynologiem, pewnie albo zmieni dawkę albo lekarstwo :)
 
3.850 mialam wcześniej....a ft3 i ft 4 jest wporzadku co do tsh moze znasz sie bo ja od stycznia zaczelam przygodę z hashimoto😔a to wapno wysokie cos zlego oznacza
No mnie się wydaje, że to TSH właśnie fajnie spadło, skoro dopiero od 6 tygodni bierzesz leki. Może dostaniesz zwiększoną dawkę i będzie tylko lepiej :) Głowa do góry, ważne, że spada!
 
3.850 mialam, płakać mi sie dzis chce caly dzien a te wyniki jeszcze bardziej to poglebily i wogole masakra jakaś 😪
Kochana, ja schodziłam dokładnie z tego samgeo wyniku, po 2,5 miesiąca euthyroxy 25 mam 2,14. Daj sobie trochę czasu, skonsultuj z lekarzem i może dobierze inną dawkę. I nie płakać, naprawdę nie jest źle! :)
 
reklama
Do góry