reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witam.
Mam pytanie do dziewczyn, które stosują wiesiołek, napiszcie mi proszę po jakim czasie zauważyliście zwiększoną ilość śluzu i czy był on wzmożony tylko w okresie płodnym czy przez cały cykl?
W pierwszym cyklu brałam ostrożne ale już widziałam poprawę, w drugim cyklu zwiększyłam dawkę i widziałam znaczną poprawę :) i jakoś tak włosy mam bardziej błyszczące [emoji4]
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Idę jutro na badania lab. m.in AMH, Prolaktyna, Estradiol, Insulina, Glukoza, FT3/4. Orientujecie się, czy na wynik któregoś z nich dłużej się czeka? Chcę się umówić do lekarza i mieć już komplet. Badania robię w Diagnostyce.

Z góry dzięki! ;)
Na AMH czekalam 3 dni, cała reszta albo byka wieczorem dostępna, albo następnego dnia. FT3/4 nie robiłam
 
Hej ;) czy któraś z Was miała rozwalone cykle po lyzeczkowaniu? Pierwszy jak zawsze 3
31 dni, drugi od 44 dc biorę Duphaston na wywołanie @. Prolaktyna ok. Zawsze miałam regularne cykle.
 
Mój stosunek LH do FSH był ostatnio 2,5 😔owulację mam, a jajniki sprawdzane i też wszystko ok, owszem badania były średnio wpasowana w te dni co się powinno, zrobiłam koło 11dc no ale ginekolog stwierdziła, że już tak bardzo nie patrzy się na ten stosunek przy staraniu o dziecko jeśli nie ma innych objawów.
 
Na AMH czekalam 3 dni, cała reszta albo byka wieczorem dostępna, albo następnego dnia. FT3/4 nie robiłam
Ja robiłam FT 3/4 i wyniki miały być u doktor następnego dnia niestety jeszcze z nią nie rozmawialam więc nie wiem jak sprawy się mają. A wiecie jak to jest z badaniem poziomu progesteronu? Długo się czeka?
 
Hej ;) czy któraś z Was miała rozwalone cykle po lyzeczkowaniu? Pierwszy jak zawsze 3
31 dni, drugi od 44 dc biorę Duphaston na wywołanie @. Prolaktyna ok. Zawsze miałam regularne cykle.
Ja tylko ten pierwszy miałam lekko wydłużony - 30 dni, ale długo plamiłam po zabiegu, a teraz 27. Wcześniej moje cykle miały 26 dni
 
Hej ;) czy któraś z Was miała rozwalone cykle po lyzeczkowaniu? Pierwszy jak zawsze 3
31 dni, drugi od 44 dc biorę Duphaston na wywołanie @. Prolaktyna ok. Zawsze miałam regularne cykle.
Ja mam rozwalone cykle przez antykoncepcyjne pigułki i niski poziom progesteronu. Duphaston mi nie pomógł dopiero luteina pomogła na wywołanie okresu. Obecnie modlę sie żeby owulacja przesunęła mi się o dwa dni do przodu bo inaczej ten cykl mam już z głowy :(
 
Tak- te nazwy mogą się pomieszać 😅 rany! To 3mam kciuki za Ciebie zeby w czwartek wszystko poszło zgodnie z planem, żeby było bezboleśnie no i żeby okazało się że wszystko hula jak złe i jajowody są gotowe do działania 😊 daj znać czy będziesz miała podawany przeciebolowy wcześniej czy kompletnie bez niczego. No I czy Kontrast w płynie czy pianka? czekam na relacje! ja miałam teraz wywoływany okres i niestety nadal czekam zeby @ przyszla 🤦🏼‍♀️ juz 53dc oszaleje idzie! 🙃😜 a stymulowana będziesz od kolejnego cyklu- tak? Bo ja mam już w tym zacząć. Może dlatego tak się doczekać tego okresu nie mogę ze juz ma się wreszcie zacząć coś dziać 😅
Pewnie od następnego bo niby jakoś w pierwszych dniach cyklu bierze się te leki, a 3d.c.juz dzis. Znając życie kolejna @ będzie mega opóźniona bo będę na nią czekać :D dopiero dostałam w niedzielę a już myślę o następnej haha :) my kobiety to jesteśmy zajebiste :D tak tak wszystko opowiem ze szczegółami jak było :) taka byłam cwaniara, ale teraz strach mnie oblatuje przed tym, jak wiem że to już pojutrze. Ale co na być to będzie. Obiecałam że nie będę czytać historii drożności na internecie innych kobiet, bo nie chce sobie strachu narobić. Lecz czy wytrwam haha :D to długie masz cykle na prawdę, ba..czekasz na coś to i się odwleka. Pewnie na dniach się już pojawi :)
 
Kobietki! Pojutrze mam drożność. Doktor mówiła kapcie i koszule wziąć. Rozum podpowiada jeszcze mi podpaskę i chusteczki nawilżające :) co jeszcze radzicie ze sobą zabrać? Dostawałyscie znieczulenie? W lljak tak to w firmie kroplówki? Czy zastrzyku? To było coś mocnego czy paracetamol zwykły? Jest zakładany welflon? Ile po drożności siedzi się w szpitalu? Dostaje się łóżko czy na korytarzu się siedzi? Robią test na covida? Ile trwa czasu sama drożność i ile czasu ogólnie spędziłyście w szpitalu? Sorry ze was zawaliłam pytaniami :D moje kochane czekam na odpowiedz i pozdrawiam Was i proszę trzymać kciuki <3
 
reklama
Kobietki! Pojutrze mam drożność. Doktor mówiła kapcie i koszule wziąć. Rozum podpowiada jeszcze mi podpaskę i chusteczki nawilżające :) co jeszcze radzicie ze sobą zabrać? Dostawałyscie znieczulenie? W lljak tak to w firmie kroplówki? Czy zastrzyku? To było coś mocnego czy paracetamol zwykły? Jest zakładany welflon? Ile po drożności siedzi się w szpitalu? Dostaje się łóżko czy na korytarzu się siedzi? Robią test na covida? Ile trwa czasu sama drożność i ile czasu ogólnie spędziłyście w szpitalu? Sorry ze was zawaliłam pytaniami :D moje kochane czekam na odpowiedz i pozdrawiam Was i proszę trzymać kciuki <3
ja miałam łóżko. Możliwe, że dadzą Ci też jeść więc weź kubek i sztućce. Poza tym, podpaski oczywiście. Miałam też test na covida i wenflon. W szpitalu spędziłam około 8h. Dostałam pyralgine dożylnie i antybiotyk. Potem antybiotyk do domu. Sama drożność, czyli wpuszczenie kontrastu jakieś 10 sekund. Przedtem mało przyjemne mycie/płukanie pochwy. Po zabiegu lekko krwawiłam około 3 dni. Chusteczki są dobrym pomysłem, również te zwykłe bo mnie puściły emocje i się rozryczałam jak ostatnia beksa. Weź też gatki na zmianę bo różnie z tymi krwawieniami bywa. Powodzenia:)
 
Do góry