reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja właśnie od dzisiaj biorę euthyrox 50 i tak się zastanawiam: czy można robić tak, że ustawię sobie budzik godzinę przed tym, jak normalnie wstaję, wtedy wezmę tabletkę i pójdę dalej spać? 😅 Nie wyobrażam sobie nie wypić szklanki wody tuż po przebudzeniu, no i też często rano jestem mega głodna, więc dla mnie to lepsze rozwiązanie. Chyba nie ma z tym problemu, prawda?
Też tak robię często, że się przebudzam, biorę i idę dalej spać :)
 
reklama
Ja właśnie od dzisiaj biorę euthyrox 50 i tak się zastanawiam: czy można robić tak, że ustawię sobie budzik godzinę przed tym, jak normalnie wstaję, wtedy wezmę tabletkę i pójdę dalej spać? 😅 Nie wyobrażam sobie nie wypić szklanki wody tuż po przebudzeniu, no i też często rano jestem mega głodna, więc dla mnie to lepsze rozwiązanie. Chyba nie ma z tym problemu, prawda?
Oczywiście, że nie ma problemu 🙂
 
Tabletkę bierz na czczo i popijaj wodą przegotowaną. Najlepiej 1h przed śniadaniem. Z kawą lepiej poczekać 3-4 h po przyjęciu tabletki. Często się zdarza że lek się słabo wchłania właśnie przez to że za szybko coś jemy albo pijemy. Ft 4 masz na dolnej granicy a powinno być chociaż w połowie. Najwyżej dostaniesz trochę wyższą dawkę. Ja np biorę letrox 100 więc dużo więcej niż ty
Biore na czczo,popijam małą ilością wody a kawy wogole nie pije bo nie lubię....wiec chyba dobrze je bralam no trudno jutro zadz do lekarza zapisze sie zobaczę co powie....
 
Niektóre dziewczyny w 12-14dc maja owulacje wiec LH maja wystrzelone w kosmos. Wyniki zupełnie niemiarodajne jeśli chodzi o ocenę stosunku tych hormonów w takim wypadku [emoji6] na jakiej wiec podstawie Twoja ginekolog diagnozuje PCOS? Bo u mnie najpierw usg, jeśli coś niepokoi - hormony. Pytam z ciekawości, czy są jakieś inne metody diagnostyczne [emoji13]
Wtedy akurat był to tydzień przed owulacją bo mi się opóźniła 😒 Chodzi o to że ja myslalam, że to objaw PCOS, ale ginekolog powiedziała widząc wyniki że jeśli nie mam jakiś innych objawów a jajniki są w porządku, to wszystko powinno być ok i już tam bardzo nie patrzy się na ten stosunek. 🙂
 
Wtedy akurat był to tydzień przed owulacją bo mi się opóźniła [emoji19] Chodzi o to że ja myslalam, że to objaw PCOS, ale ginekolog powiedziała widząc wyniki że jeśli nie mam jakiś innych objawów a jajniki są w porządku, to wszystko powinno być ok i już tam bardzo nie patrzy się na ten stosunek. [emoji846]

Myśle ze badanie wykonane w odpowiednim czasie czyli 3-5dc i wtedy porównanie tych wartości wyszłoby Ci w normie [emoji6] skoro jajniki nie budzą żadnych zastrzeżeń [emoji13] niemniej zestawianie tych wartości wykonanych później w trakcie cyklu nie ma sensu diagnostycznego już chyba [emoji6]
 
W czwartek idę na monitoring, zobaczymy czy Aromek coś dał, obawiam się, że nie bo testy owu negatywne i śluz nie wygląda na płodny.
Czuję się zupełnie normalnie, w dniach przyjmowania tego leku miałam wyjątkowo tłusta cerę, a tak to bez zmian:D
Eee to luz- moja cera odkąd nie biorę tabletek anty jest gorsza niż u niejednej nastolatki, więc dodatkowe sebum juz I tak nie pogorszy zbytnio mojej facjatki 😅😂😂😂
 
reklama
ale powiem jeszcze, że mimo, że był w sikanym teście to nie wyszedł na becie bo oczywiście na nią pobiegłam. Teraz mam też zrobić betę żeby było wiarygodnie i lekarka powiedziała, że po 10 dniach od owu, czyli u mnie to wychodzi po 13 dniach od zastrzyku
a wiesz może czy jest jakaś granica jaka pokazuje się przy zastrzyku przy badaniu hcg?
 
Do góry