reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

ja miałam łóżko. Możliwe, że dadzą Ci też jeść więc weź kubek i sztućce. Poza tym, podpaski oczywiście. Miałam też test na covida i wenflon. W szpitalu spędziłam około 8h. Dostałam pyralgine dożylnie i antybiotyk. Potem antybiotyk do domu. Sama drożność, czyli wpuszczenie kontrastu jakieś 10 sekund. Przedtem mało przyjemne mycie/płukanie pochwy. Po zabiegu lekko krwawiłam około 3 dni. Chusteczki są dobrym pomysłem, również te zwykłe bo mnie puściły emocje i się rozryczałam jak ostatnia beksa. Weź też gatki na zmianę bo różnie z tymi krwawieniami bywa. Powodzenia:)
Oo i to jest myśl, dziękuję :) a test na covida to ten wymaz z nosa czy ten z krwi robią? Ten ala ciążowy :)
 
reklama
Mój stosunek LH do FSH był ostatnio 2,5 [emoji17]owulację mam, a jajniki sprawdzane i też wszystko ok, owszem badania były średnio wpasowana w te dni co się powinno, zrobiłam koło 11dc no ale ginekolog stwierdziła, że już tak bardzo nie patrzy się na ten stosunek przy staraniu o dziecko jeśli nie ma innych objawów.

Niektóre dziewczyny w 12-14dc maja owulacje wiec LH maja wystrzelone w kosmos. Wyniki zupełnie niemiarodajne jeśli chodzi o ocenę stosunku tych hormonów w takim wypadku [emoji6] na jakiej wiec podstawie Twoja ginekolog diagnozuje PCOS? Bo u mnie najpierw usg, jeśli coś niepokoi - hormony. Pytam z ciekawości, czy są jakieś inne metody diagnostyczne [emoji13]
 
Hej dziewczyny :)
Nie odzywam się zbyt często, ale wszystko czytam :)
Powiedzcie mi proszę jaki powinien być stosunek fsh do lh?
Moje wyniki w 5 dc to LH 8,54 a fsh 7.8. Czy to w porządku wynik?
Dodatkowo w 18dc prpgesteron na poziomie 18.5 (wiem, że wcześnie, ale nie miałam możliwości zrobić badania później).
Ja dziś 23 dc i zaczął mnie boleć brzuch na okres... eh.
 
Hej dziewczyny :)
Nie odzywam się zbyt często, ale wszystko czytam :)
Powiedzcie mi proszę jaki powinien być stosunek fsh do lh?
Moje wyniki w 5 dc to LH 8,54 a fsh 7.8. Czy to w porządku wynik?
Dodatkowo w 18dc prpgesteron na poziomie 18.5 (wiem, że wcześnie, ale nie miałam możliwości zrobić badania później).
Ja dziś 23 dc i zaczął mnie boleć brzuch na okres... eh.
Na odwrót: stosunek LH do FSH 😉 idealnie by było jeśli wynosi 1 u Ciebie wynosi 1,09 więc też jest super
 
Hej dziewczyny :)
Nie odzywam się zbyt często, ale wszystko czytam :)
Powiedzcie mi proszę jaki powinien być stosunek fsh do lh?
Moje wyniki w 5 dc to LH 8,54 a fsh 7.8. Czy to w porządku wynik?
Dodatkowo w 18dc prpgesteron na poziomie 18.5 (wiem, że wcześnie, ale nie miałam możliwości zrobić badania później).
Ja dziś 23 dc i zaczął mnie boleć brzuch na okres... eh.

LH do FSH super. Poziom proga tez jest dobry, wskazuje na odbytą owulacje. Ile dpo?
 
LH do FSH super. Poziom proga tez jest dobry, wskazuje na odbytą owulacje. Ile dpo?
Ogólnie według testów owulacyjnych owulację miałam 14/15dc, czyli 18 byłoby ok 3/4 dni po. Nie mam pewności kiedy była owulacja, ale była, bo byłam wczoraj u ginekologa i jest ciałko żółte.
 
Ogólnie według testów owulacyjnych owulację miałam 14/15dc, czyli 18 byłoby ok 3/4 dni po. Nie mam pewności kiedy była owulacja, ale była, bo byłam wczoraj u ginekologa i jest ciałko żółte.

Zdecydowanie prog to potwierdza. Piękny wynik [emoji3526]Czyli dziś byłabyś jakieś 8/9dpo? Nie wiem jak długa masz fazę lutealna, ale mogą się już powoli pojawiać te skurczowe bóle, wiec nie ma powodów do zmartwień. Zamierzasz testować?
 
reklama
Zdecydowanie prog to potwierdza. Piękny wynik [emoji3526]Czyli dziś byłabyś jakieś 8/9dpo? Nie wiem jak długa masz fazę lutealna, ale mogą się już powoli pojawiać te skurczowe bóle, wiec nie ma powodów do zmartwień. Zamierzasz testować?
Tak, tak by wcychodziło. Zamierzam testować, już mnie oczywiście trzącha, żeby zrobić jutro, ale wiem, że nie powinno się tak wcześnie. Z resztą już tyle razy testowałam przed terminem spodziewanej miesiączki, a potem przychodziła jak w zegarku... postaram się wytrzymać chociaż do piątku.
Cykle mam zazwyczaj 28/29 dni bardzo rzadko mam odchylenia.
 
Do góry