reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
3.850 mialam, płakać mi sie dzis chce caly dzien a te wyniki jeszcze bardziej to poglebily i wogole masakra jakaś 😪
Nie poddawaj się :) Postaraj się myśleć pozytywnie, lekarz napewno coś wymyśli :) wiem co czujesz bo u mnie było tak samo. Jak nie tsh to prolaktyna i dopiero po paru miesiącach starań okazało się ze leki na migrenę które biorę codziennie źle wpływają na wyniki. Odstawiłam je i udało nam się zająć w ciąże. Fakt ze poroniłam w 7 tygodniu ale nie będziemy się poddawać :) mam wrażenie ze jeszcze bardziej optymistycznie do tego podchodzę niż te 7 miesięcy temu kiedy zaczęliśmy się starać :)
 
A co bralas i jaka dawke ze tak szybki spadlo?jutro zadz sie umowie na wizyte
Tez miałam euthyrox 25, 1 tabletka dziennie, minimum pół h przed śniadaniem . Ale pamietam ze lekarka tez mówiła ze są większe dawki i zobaczymy jak działa na organizm. Po tym jak spadło tak bardzo to biorę w pt-niedzieli tylko po pół tabletki zamiast całej
 
3.850 mialam, płakać mi sie dzis chce caly dzien a te wyniki jeszcze bardziej to poglebily i wogole masakra jakaś 😪
Tabletkę bierz na czczo i popijaj wodą przegotowaną. Najlepiej 1h przed śniadaniem. Z kawą lepiej poczekać 3-4 h po przyjęciu tabletki. Często się zdarza że lek się słabo wchłania właśnie przez to że za szybko coś jemy albo pijemy. Ft 4 masz na dolnej granicy a powinno być chociaż w połowie. Najwyżej dostaniesz trochę wyższą dawkę. Ja np biorę letrox 100 więc dużo więcej niż ty
 
Tabletkę bierz na czczo i popijaj wodą przegotowaną. Najlepiej 1h przed śniadaniem. Z kawą lepiej poczekać 3-4 h po przyjęciu tabletki. Często się zdarza że lek się słabo wchłania właśnie przez to że za szybko coś jemy albo pijemy. Ft 4 masz na dolnej granicy a powinno być chociaż w połowie. Najwyżej dostaniesz trochę wyższą dawkę. Ja np biorę letrox 100 więc dużo więcej niż ty
Ja właśnie od dzisiaj biorę euthyrox 50 i tak się zastanawiam: czy można robić tak, że ustawię sobie budzik godzinę przed tym, jak normalnie wstaję, wtedy wezmę tabletkę i pójdę dalej spać? 😅 Nie wyobrażam sobie nie wypić szklanki wody tuż po przebudzeniu, no i też często rano jestem mega głodna, więc dla mnie to lepsze rozwiązanie. Chyba nie ma z tym problemu, prawda?
 
reklama
Ja właśnie od dzisiaj biorę euthyrox 50 i tak się zastanawiam: czy można robić tak, że ustawię sobie budzik godzinę przed tym, jak normalnie wstaję, wtedy wezmę tabletkę i pójdę dalej spać? 😅 Nie wyobrażam sobie nie wypić szklanki wody tuż po przebudzeniu, no i też często rano jestem mega głodna, więc dla mnie to lepsze rozwiązanie. Chyba nie ma z tym problemu, prawda?

Ja tak robię. Rano mierze temperature, biorę Euthyrox i jak mogę to idę spać. Jeśli tylko nie muszę być przed świtem na nogach to korzystam. 😀
 
Do góry