reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Niestety muszę cię zmartwić. Letrox stosuje się w niedoczynności tarczycy. Nie stymuluje owulacji.
to prawda. Jedno z drugim ma niewiele wspólnego. Przyjmuję euthyrox lub letrox zamiennie od ponad 3 lat w związku z niedoczynnością tarczycy i oczywiście chora tarczyca może niekorzystnie wpływać na jajeczkowanie, ale przyjmowanie letroxu ma za zadanie regulować pracę tarczycy a nie wywoływać jajeczkowanie. Stymuluje się zazwyczaj przez podawanie clostylbegytu, aromku, lametty, w dalszej perspektywie pojawiają się zastrzyki na pęknięcie pęcherzyka, zazwyczaj pregnyl lub ovitrelle
 
Dziewczyny po ostatniej miesiączce mialam dziwna akcje z plamieniem 2 dni to trwalo....2 msc temu odstawilam anty byc moze to od tego....teraz jak sprawdzam sluz jest brazowy ....masakra jakas ide we wtorek na badania tsh bo biore leki mam hashimoto i mam pytanko mam zbadac tsh ft3 ft4 i wapn bo mialam na gornej granicy to zalecenia endokrynologa po 6 tyg stosowania euthyrox 25 co jeszcze zbadac sobie dodatkowo jak już beda mi pobierać krew....będę w 11 dniu cyklu akurat....
 
Dziewczyny po ostatniej miesiączce mialam dziwna akcje z plamieniem 2 dni to trwalo....2 msc temu odstawilam anty byc moze to od tego....teraz jak sprawdzam sluz jest brazowy ....masakra jakas ide we wtorek na badania tsh bo biore leki mam hashimoto i mam pytanko mam zbadac tsh ft3 ft4 i wapn bo mialam na gornej granicy to zalecenia endokrynologa po 6 tyg stosowania euthyrox 25 co jeszcze zbadac sobie dodatkowo jak już beda mi pobierać krew....będę w 11 dniu cyklu akurat....
trudno coś poradzić w ciemno. Badania powinien ewentualnie ustalić ginekolog po zbadaniu Cię i przeprowadzeniu z Tobą wywiadu. Do badań tarczycowych natomiast dołożyłabym anty tg i anty tpo
 
trudno coś poradzić w ciemno. Badania powinien ewentualnie ustalić ginekolog po zbadaniu Cię i przeprowadzeniu z Tobą wywiadu. Do badań tarczycowych natomiast dołożyłabym anty tg i anty tpo
Mialam ostatnio te anty robione miesiąc temu....endokrynolog chce sprawdzić czy spada tsh....do ginekologa sie zapisalam ale za 2 tyg a we wtorek ide na badania i pomyslalam ze moze cos więcej zbadac
 
Dziewczyny po ostatniej miesiączce mialam dziwna akcje z plamieniem 2 dni to trwalo....2 msc temu odstawilam anty byc moze to od tego....teraz jak sprawdzam sluz jest brazowy ....masakra jakas ide we wtorek na badania tsh bo biore leki mam hashimoto i mam pytanko mam zbadac tsh ft3 ft4 i wapn bo mialam na gornej granicy to zalecenia endokrynologa po 6 tyg stosowania euthyrox 25 co jeszcze zbadac sobie dodatkowo jak już beda mi pobierać krew....będę w 11 dniu cyklu akurat....

Ja po odstawieniu anty dluuuuugi czas miałam plamienia, organizm się hormonalnie regulował. Ale nie miałam i nie mam innych problemów np. z tarczyca [emoji6]
 
Ja po odstawieniu anty dluuuuugi czas miałam plamienia, organizm się hormonalnie regulował. Ale nie miałam i nie mam innych problemów np. z tarczyca [emoji6]
No u mnie ten miesiac takie anomalia.a tez mialas takie krotkie miesiaczki ja 2 dni i juz po....dosc obfite ale krótkie na szczęście pojawiaja sie co 31 dni bez opóźnien....
 
No u mnie ten miesiac takie anomalia.a tez mialas takie krotkie miesiaczki ja 2 dni i juz po....dosc obfite ale krótkie na szczęście pojawiaja sie co 31 dni bez opóźnien....

Anty wyregulowaly mi długość i intensywność miesiączki, miałam długie i obfite a po odstawieniu są przeciętne [emoji6] niemniej po odstawieniu anty dużo się w organizmie dzieje, u niektórych powrót do równowagi trwa krócej, u innych dłużej.
 
reklama
Do góry