reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Paulina popieram dziewczyny, nic. Nic sie bie stało o bez powodu sie zamartwiasz. Ja dzis np mam zamiar wypić ze dwa kieliszki wina, a moje starania są w toku ;) wiadomo nie upijam się ale rozsądna ilość alkoholu przed terminem @ nie jest szkodliwa dla płodu.
Z innej beczki pytanie. Czy seks na jeźdźca może utrudniać zapłodnienie z powodu grawitacji? Trochę dziwnie to brzmi ale pytam serio :)
Też się zastanawiałam, ale już naczytałam się, że żadna pozycja nie utrudnia ani nie ułatwia zajścia w ciążę. No i na logikę to grawitacja grawitacją, ale na jeźdźca penis jest najgłębiej i ejakulat łatwiej trafi do otwartej szyjki macicy. :)
 
reklama
Też się zastanawiałam, ale już naczytałam się, że żadna pozycja nie utrudnia ani nie ułatwia zajścia w ciążę. No i na logikę to grawitacja grawitacją, ale na jeźdźca penis jest najgłębiej i ejakulat łatwiej trafi do otwartej szyjki macicy. :)

Gorzej zejść z... [emoji6] by nie ulać [emoji23]
 
Dziewczyny dopadl mnie dol...poprostu ryczec mi sie chce...mam wrazenie ze nigdy mi sie nie uda zajsc w 2 ciaze...jejku co ja robie nie tak ze sie nie udaje? Juz 12 cykl leci:(
 
reklama
Dziewczyny dopadl mnie dol...poprostu ryczec mi sie chce...mam wrazenie ze nigdy mi sie nie uda zajsc w 2 ciaze...jejku co ja robie nie tak ze sie nie udaje? Juz 12 cykl leci:(
Kasieńka, przytulam mocno[emoji8] czyżby 1 dc? A przypomnij mi czy Ty się na coś leczysz? Czy jesteś pod opieką lekarza? Może trzeba jakieś działanie wdrożyć? 12 cykli to już sporo faktycznie, może trzeba Cię jakoś wspomóc.

Rozumiem Cię absolutnie. Ja myślałam, że jestem wyluzowana w tym cyklu, a od rana kiedy zobaczyłam że @ nadchodzi to co chwilę płaczę. Może taki dzień [emoji26]
 
Do góry