reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Też miałam na sali chrapiącą. I takiego pecha, że leżałam na przeciwko toalety i światło co chwile po oczach miałam! [emoji30] a wez tu spij miedzy skurczami z takimi efektami świetlnymi :/
 
reklama
Ja właśnie z tych co ciemności muszą mieć do spania. Położyli mnie na salę z noworodkiem więc siłą rzeczy na hałasy narzekać nie wypada, ale za światło i opowieści o kupkach akurat jak jem mam ochotę kobietę pogryźć.
Czemu na ktg nic się nie pisze kiedy cierpię?
 
Czekam na ktg ale skurcze ucichły. Mam nadzieję, że na obchodzie dzisiaj się dowiem czy mam wskazania żeby zostać czy jednak mnie wypiszą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry