reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
No niestety dziewczyny ucieszylam się za wcześnie, ponieważ nie jestem w ciąży. Wyniki :
HCG całkowiteHCGTD]
[TD]mIU/ml

Także albo test mnie oszukal albo cb (chociaz przedziwnie szybko by się zaczęła i skończyła).
No nic pozostaje mi czekac na @ i mieć nadzieję ze jeszcze kiedyś uda mi się tu wskoczyć do Was na wątek ;). Nie smuce się i dzialam dalej.
Miałam podobną sytuację, test tydzień przed @ pozytywny, beta po trzech dniach ujemna. Miesiąc później byłam w ciąży i mam zdrowego szkraba czego i Tobie życzę [emoji8]
 
Paulina odezwe sie na pewno. Tez mam nadzieje ze jakos to bedzie, ze ta wada nie zarzutuje tragicznie na jego zyciu. Boje sie wynikow ale jeszcze bardziej boje sie niewiadomej. Niestety to ze cos ma jest pewne na 100%. Pytalam naszej genetyk co jesli i te badania nie wykaza co to za choroba, powiedziala ze w takim przypadku pozostaje juz tylko diagnozowanie wieloletnie, na podstawie dochodzacych rzeczy w czasie.
A to moj maluszek, ponad 6 miesiecy i nadal 60 cm :) Zobacz załącznik 1040853
Śliczny maluch, nie wygląda na chorego[emoji8] Trzymam kciuki:)
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie gratulacje [emoji3590] pozdrawiamy [emoji8]
 

Załączniki

  • IMG_20191103_220953.jpeg
    IMG_20191103_220953.jpeg
    53,8 KB · Wyświetleń: 113
Ostatnia edycja:
Dziewczyny moja mała nie chce jeść... ostatnio jadła o godzinie 4 rano... przystawiam ją co chwilę a Ona się wyrywa i nie chce... teraz poszła spać... normalnie już powinna zjeść dwa, trzy razy...
 
reklama
Do góry