reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Hej :)) a my niestety w szpitalu :(! Małemu nic te bóle nie przeszły, prężył się, wyginał, nie mógł się najeść, płakał bo był głodny i tak w kółko dziś w nocy nawet dałam MM z myślą, że może nie najada się tym moim mlekiem, ale to nie to niestety i dostaliśmy skierowanie na oddział :( no i te chlustające wymioty/ulewania, od wtorku mały nie przybrał na wadze i wszystko się złożyło :(
IMG_20190907_161005214.jpeg
 
reklama
Hej :)) a my niestety w szpitalu :(! Małemu nic te bóle nie przeszły, prężył się, wyginał, nie mógł się najeść, płakał bo był głodny i tak w kółko dziś w nocy nawet dałam MM z myślą, że może nie najada się tym moim mlekiem, ale to nie to niestety i dostaliśmy skierowanie na oddział :( no i te chlustające wymioty/ulewania, od wtorku mały nie przybrał na wadze i wszystko się złożyło :( Zobacz załącznik 1019661
Biedulek, obyscie szybko byli w domu cali i zdrowi. Tam dobrze go przebadaja nie bedziesz musiala sie martwic.
 
Hej :)) a my niestety w szpitalu :(! Małemu nic te bóle nie przeszły, prężył się, wyginał, nie mógł się najeść, płakał bo był głodny i tak w kółko dziś w nocy nawet dałam MM z myślą, że może nie najada się tym moim mlekiem, ale to nie to niestety i dostaliśmy skierowanie na oddział :( no i te chlustające wymioty/ulewania, od wtorku mały nie przybrał na wadze i wszystko się złożyło :( Zobacz załącznik 1019661
O jejku bidulek, trzymam kciuki i dużo zdrówka
 
Ojej Paula jak mi przykro. A cos wiedza? Co malutkiemu jest?
Niestety nie, na razie podejrzewają alergię na BMK, ale to takie podejrzenia, w poniedziałek będzie miał robione USG żeby sprawdzić ten odźwiernik przełyku, morfologia, CRP, mocz w porządku
@paulina1994 trzymam kciuki za szybką i trafną diagnozę.
U nas po takich akcjach włączyli mleko Bebilon Pepti dla alergikow plus zagęszczacz - tak ciągnęliśmy do pol roku Tobika. Dawaj znać co u was
Tutaj są bardzo pro karmieniu piersią i sama im mówiłam żeby wprowadzili Nutramigen mu żeby sprawdzić, ale oni upierają się przy mojej diecie eliminacyjnej
 
reklama
Do góry