reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Witajcie. Jestem tu nowa, mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. Jestem w 13+1 tc prenatalne badanie usg wykazalo u mnie przezierność 2,7 mm z crl 65 mm. Jest widoczna kość nosowa. Ryzyko trisomii 21 podwyższone. Czekam na pappa. Czy ktoras z was tez miala podobnie? Strasznie sie tym przejelam.
Hej hej ;) u mnie w ciąży z córką nt wyszło 2,4, usg prenatalne wyszło ładnie, natomiast test pappa tragicznie ryzyko trisomii 21 1:33. Zdecydowaliśmy się na test sanco. Czekaliśmy na wynik ok4-5 dni (jeden z najgorszych chwil w moim życiu). Wykluczył wady i corcia zdrowa. Chociaż powiem Ci ze do końca ciąży zyłam mimo to w strachu. Pamiętaj ze test pappa to statystyka i rzadko kiedy się potwierdza. Daj znać jak już będziesz miała wynik :*
A tak poza tym... Witamy się od wczoraj w ciąży donoszonej [emoji1] zaczynam intensywnie zachęcać Kacperka do wyjścia poza brzuch [emoji14]. Mam nadzieję, że już niedługo.
Zobacz załącznik 1191849
Piękny brzusio [emoji7] jej ale zleciało. 3mam kciuki za szybkie rozwiązanie i szybki powrót ze szpitala ;)
Fajne rzeczy dzisiaj w Lidlu dla dzieci. Mąż kupił małej śniegowce nieprzemakalne. Zobaczymy jak się sprawdza, bo są zachwalane. No i cena, wiadomo.
Będzie Pani zadowolona ;)

Rany jak wam te dzieci wyrosły. Dziewczynki jakie wygadane, jakie włoski [emoji7] zazdroszczę tych kiteczek. U mojej jeszcze za krótkie żeby związać a wszystkie spinki czy opaski czy czapki są za chwile zdejmowane [emoji85]
Chłopcy jacy łobuziaki [emoji38]

Co do wyroku TK ja jestem jak najbardziej za wyborem. Byłam na strajku j jak się uda będę trz w sobotę. Straciłam ciążę i w późniejszym okresie jak i w pierwszych tygodniach. I z własnego doświadczenia wiem ze lepiej dla własnego zdrowia psychicznego pozegnac się z dzieckiem/ pogodzić się z odejsciem na wcześniejszym etapie ciąży . W ostatniej ciąży żyłam w strachu po pappie. I nie powiem miałam milion myśli. A to nie była wada letalna. Poprostu sobie tego nie wyobrażam jak to teraz ma wyglądać. I bierze mnie taki wkur...... że masakra [emoji2959][emoji35]

@Malina jak tak patrzę na zasypianie Filipka to tak jak mój starszy. Wystarczyło ze poczuł się senny to sam zasypiał. Mloda jest jak Daga Kamili. Jak tylko poczuje łóżeczko to ryk. Wychowywani tak samo [emoji85][emoji86]

@liczba dostałam nagranie od znajomej ze są przecieki ze od poniedziałku wprowadzą stan wyjątkowy i nas pozamykają. Ponoć żołnierze są już wysyłani na rogatki. Wiesz może coś o tym czy to fake? W tym kraju juz można się wszystkiego spodziewać [emoji2959]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej ;) u mnie w ciąży z córką nt wyszło 2,4, usg prenatalne wyszło ładnie, natomiast test pappa tragicznie ryzyko trisomii 21 1:33. Zdecydowaliśmy się na test sanco. Czekaliśmy na wynik ok4-5 dni (jeden z najgorszych chwil w moim życiu). Wykluczył wady i corcia zdrowa. Chociaż powiem Ci ze do końca ciąży zyłam mimo to w strachu. Pamiętaj ze test pappa to statystyka i rzadko kiedy się potwierdza. Daj znać jak już będziesz miała wynik :*Piękny brzusio [emoji7] jej ale zleciało. 3mam kciuki za szybkie rozwiązanie i szybki powrót ze szpitala ;)Będzie Pani zadowolona ;)

Rany jak wam te dzieci wyrosły. Dziewczynki jakie wygadane, jakie włoski [emoji7] zazdroszczę tych kiteczek. U mojej jeszcze za krótkie żeby związać a wszystkie spinki czy opaski czy czapki są za chwile zdejmowane [emoji85]
Chłopcy jacy łobuziaki [emoji38]

Co do wyroku TK ja jestem jak najbardziej za wyborem. Byłam na strajku j jak się uda będę trz w sobotę. Straciłam ciążę i w późniejszym okresie jak i w pierwszych tygodniach. I z własnego doświadczenia wiem ze lepiej dla własnego zdrowia psychicznego pozegnac się z dzieckiem/ pogodzić się z odejsciem na wcześniejszym etapie ciąży . W ostatniej ciąży żyłam w strachu po pappie. I nie powiem miałam milion myśli. A to nie była wada letalna. Poprostu sobie tego nie wyobrażam jak to teraz ma wyglądać. I bierze mnie taki wkur...... że masakra [emoji2959][emoji35]

@Malina jak tak patrzę na zasypianie Filipka to tak jak mój starszy. Wystarczyło ze poczuł się senny to sam zasypiał. Mloda jest jak Daga Kamili. Jak tylko poczuje łóżeczko to ryk. Wychowywani tak samo [emoji85][emoji86]

@liczba dostałam nagranie od znajomej ze są przecieki ze od poniedziałku wprowadzą stan wyjątkowy i nas pozamykają. Ponoć żołnierze są już wysyłani na rogatki. Wiesz może coś o tym czy to fake? W tym kraju juz można się wszystkiego spodziewać [emoji2959]
Wydaje mi się że też słyszałam wczoraj takie nagranie, krąży to po tiktoku[emoji57] ale jest ono z wiosny chyba [emoji6]
 
Do góry