reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Hej. Dziewczyny wodnisty katar to może być na zęby? I tak 37,5 max. Jak można pomóc? Nie bardzo idzie odciągnąć, bo to ciągle się leje jak woda
 
reklama
Hej. Dziewczyny wodnisty katar to może być na zęby? I tak 37,5 max. Jak można pomóc? Nie bardzo idzie odciągnąć, bo to ciągle się leje jak woda
Moze byc na zęby.. na taki katar chyba nic nie działa poza odciaganiem a za często tez nie ma co.. bedziesz mieć glutowate dziecko... Ja naklejam aromactiv.. lub teraz juz używam 1 kropli olbas na ubranko... Masc majerankowa nie wiem czy cos da jak tak ciągle leci bo ją rozetrze.

U nas dziś 9 doba po mmr i maly wstał z podwyższoną temperatura i jęczał trochę.
Po paracetamolu zeszlo wszystko.
Dzis zostalam slomiana wdową na 3 tyg. Mam nadzieję że sobie poradzimy.
 
Moze byc na zęby.. na taki katar chyba nic nie działa poza odciaganiem a za często tez nie ma co.. bedziesz mieć glutowate dziecko... Ja naklejam aromactiv.. lub teraz juz używam 1 kropli olbas na ubranko... Masc majerankowa nie wiem czy cos da jak tak ciągle leci bo ją rozetrze.

U nas dziś 9 doba po mmr i maly wstał z podwyższoną temperatura i jęczał trochę.
Po paracetamolu zeszlo wszystko.
Dzis zostalam slomiana wdową na 3 tyg. Mam nadzieję że sobie poradzimy.
Jeszcze nigdy nie miała takiego kataru. W ogóle raz w życiu miała gila. A tu akurat dwa dni przed żłobkiem. A ja urlop na adaptację wzięłam i nie wiem co robić. Wykonczona jestem. Cała noc na moich rękach, budziła sie z placzem co 0,5h-1h. Nie chciała w ogóle cyca, ani smoczka, ani wody. Cała noc. Padam.
Współczuję 3 tygodnie sama, ale Ty masz grzeczne dzieci, to dacie radę. Ja z Ada bym oszalała[emoji85] A co, mąż ma jakaś delegację?
 
Jeszcze nigdy nie miała takiego kataru. W ogóle raz w życiu miała gila. A tu akurat dwa dni przed żłobkiem. A ja urlop na adaptację wzięłam i nie wiem co robić. Wykonczona jestem. Cała noc na moich rękach, budziła sie z placzem co 0,5h-1h. Nie chciała w ogóle cyca, ani smoczka, ani wody. Cała noc. Padam.
Współczuję 3 tygodnie sama, ale Ty masz grzeczne dzieci, to dacie radę. Ja z Ada bym oszalała[emoji85] A co, mąż ma jakaś delegację?
Grzeczne dzieci? Tylko jak śpią.. w dzień dają w kosc a starsza chyba najwiecej. Filip tez jest rozny jak mu te 4ki wychodza. Widze juz 3 wyszly w malej czesci..a maz sezonowo co roku jezdzi do Niemiec do pracy..

Jak katarek utrudnia spanie to koniecznie olbas. Aromactive to bardziej kosmetyk i nie ma działania leczniczego.
Do noska daj nasivin kids.. i wloz cos pod materacyk w łóżeczku zeby spala na podwyzszeniu. Wspolczuje i obserwuj bo troszke za mocny ten katarek na zeby. Cos czuje ze jutro/pojutrze bedzie juz zatkany nos ale obym sie mylila.
 
Dzisiaj chyba znalazłam przyczynę marudzenia po nocach. Ma 1 i 2 na gorze. A dzisiaj są już dwie 4ki widoczne. To normalne, że tak bez 3 ?
 
Maly wstal po drzemce 37.5 i wysypka sie pojawia. Wiec to zapewne przyczyna mmr
Oby to nie odra czy różyczka poszczepienna
IMG_20200830_155143.jpg

IMG_20200830_155148.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze... Ile już jesteście po szczepieniu?


U nas po tym szczepieniu póki co nic się nie dzieje, no chyba że większe niż zwykle marudzenie też można do tego zaliczyć... [emoji2356]
U nas 9 doba. Wczoraj normalnie wszystko a dzis juz rano jak wstał mial lekko ponad 37 a na skroniach 38.4 . Czuc bylo ze jest cieplejszy niz zwykle
 
Do góry