reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

<janicniewidzemode> 😂 Bo ja na tych zdjęciach serio nie widzę, jedynie na żywo 😂 bo każdy aparat w telefonie musi mieć ultra wygładzanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mi ten test jako pierwszy pokazał ciaze w 8 czy tam 9dpo
Z moich takich obserwacji wychodzi najwięcej 15dpo (owu w 9dc) lub 12dpo ale mogę się mylić. Ale u mnie testy zawsze słabo wychodzą nawet jeśli coś jest na rzeczy i beta kula tysięcy wynosi. Chociaż wątpię żeby to było to, bo to pierwszy taki cykl po tej dłuższej przerwie.
 
reklama
Ja dalej nic nie widzę. Chyba jestem slepak
No właśnie 😂 dlatego nie ma sensu pokazywać takich testów bo aparaty w telefonie mają to do siebie że wygładzają nawet ta kreskę kontrolną. Jutro zrobię drugi, jak będzie ładnie widać na telefonie to wrzucę, no chyba, że będzie negatyw ;)
 
Do góry