reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To jak plamienie, to może być implantacyjne, kochana :) spokojnie :) bierzesz dalej dupka, czy jednak nie?



A mówi, że chce albo brata, albo siostrę, czy bez różnicy mu? [emoji14]



To myślę, że jak najbardziej owu może być dziś :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko dziwne jest to że śluz płodne miałam piątek i sobota A teraz taki mleczny jest...

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko dziwne jest to że śluz płodne miałam piątek i sobota A teraz taki mleczny jest...

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedyś czytałam na temat sluzu i z tego co dobrze zrozumiałam to śluz płodny jest zwiastunem owulacji i występuje przed owulacją a potem jest kremowy. Dobrze to dziewczyny zinterpretowałam? :p
 
Mój syn Gabriel uparl się że dziewczynka ma być Gabrysia [emoji3] [emoji23][emoji23][emoji23]

No to mój ma podobnie, w przedszkolu ma cztery narzeczone w tym parę blizniaczek :) w dzień kobiet rano wstał i powiedział że nie może przecież iść do przedszkola bo nie ma nic dla nich więc rano robiliśmy dziewczynom kartki :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha, tez ma pomysły :D widzę, że w przedszkolach monogamia się nie sprawdza :D


Tylko dziwne jest to że śluz płodne miałam piątek i sobota A teraz taki mleczny jest...

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepiej patrz na temperaturę :) zapisujesz ją w jakiejś apce??


Moja córka chciałaby mieć siostrę Marysię ale jak będzie brat to Piotruś :) Imiona te noszą najlepsi kompani mojej Córki w przedszkolu :p
A jak Wy się zapatrujecie na te pomysły? [emoji14]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin, @judytka777 trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
@mystery dzięki, teraz nie mam co iść, muszę dokończyć dupka i wtedy pójdę na monit, boję się tylko, że tego ewentualnego hsg mi nie zrobią jakby była torbiel. Dzisiaj póki co nie czuje jajnika więc może powoli się uspokaja
 
@Lanvin, @judytka777 trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
@mystery dzięki, teraz nie mam co iść, muszę dokończyć dupka i wtedy pójdę na monit, boję się tylko, że tego ewentualnego hsg mi nie zrobią jakby była torbiel. Dzisiaj póki co nie czuje jajnika więc może powoli się uspokaja
Ale myślisz, że torbiel się pojawiła, bo czujesz jajniki po owu, czy z innego powodu??

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha, tez ma pomysły :D widzę, że w przedszkolach monogamia się nie sprawdza :D



Najlepiej patrz na temperaturę :) zapisujesz ją w jakiejś apce??



A jak Wy się zapatrujecie na te pomysły? [emoji14]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się Marysia bardzo podoba i nawet by pasowało Martyna i Marysia :) Z kolei mojemu nie bardzo :( Natomiast dla chłopca Piotruś średnio nam się podoba. Zgodnie natomiast jesteśmy co do imienia Irek lub Igor :)
 
reklama
DziewcZynki witam serdecznie widzę ze wiele z Was jest akurat blisko testowania podobnie jak u mnie dlatego mocno trzymam &&& u mnie dziś dzień @ narazie nie ma wredoty i oby nie było choć objawy raczej wskazują ze będzie ale trzymam kciukasy za każdą z Was i niech w końcu na tym forum posypia się dwie kreseczki :yes::tak: pozdrowionka
 
Do góry