reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Moj poczatek dnia tak samo wygladal. Z tym, ze u mnie to energy drink (lubie ich smak bo mnie wogole nie kopia) i papieros. Mnie automatycznie odrzucilo od papierosow... pamietam jakos 4 dni przed zrobieniem testu poszlam z moim zapalic i tak mnie coflo, ze od razu wiedzielismy, ze cos na rzeczy.

Ja tez ulge czulam. Moglam spokojnie sie polozyc i zasnac. Czasami niestety mialam tak, ze jak juz poszlo to dlugiiiii repertuar byl nad kibelkiem.

Ja nie chcialam znac plci, ale moj sie uparl, ze chce wiedziec.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

bratowa mowi, ze wczoraj tak rzygala, ze az plakala, ale jaka ulga, mowi, ze az oddychac mogla potem normalnie
 
rene niestety tak jak mówiłam przed nami jeszcze wszystko to co najgorsze .... moze byc ale nie jest powiedziane ze bedzie ... mam nadzieje ze az tak zle nie bedzie i bedziemy sie cieszyc tą ciążą a nie narzekać na niedogodności hehehhe
 
reklama
Do góry