reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
pisałam wcześniej,ale pewnie nie widziałyście:)
PyTAŁAM CZY KTÓRAŚ Z Was miała na początku ciąży ból pleców?nie jakiś mocny ale odczuwam...i zaraz myśle czy nie ma to wpływu na coś gorszego ...:(
 
Witam Was dziewczynki ;( wracal do Was z nowym kontem jako mynia moje stare to mysia618- niestety cis sie stalo i nie moglam sie zalogowac pisze poniewaz wczoraj byl moj drugi najgorszy dzien ;(!poronilam mialam wczoraj zabieg niestety zas sie nie udalo... Bol i zal jako kam w sercu jest nie do opisania!ja za Was bede trzymala kciuki...

mynia618 tule mocno:-( trzymaj się
 
pisałam wcześniej,ale pewnie nie widziałyście:)
PyTAŁAM CZY KTÓRAŚ Z Was miała na początku ciąży ból pleców?nie jakiś mocny ale odczuwam...i zaraz myśle czy nie ma to wpływu na coś gorszego ...:(


ONA ja miałam bóle pleców ale mijają czasami boli ale już nie codziennie,zwłąszcza dół pleców
ja dziś pierogi robie na obiad i zrobiłam sałatke
 
reklama
pisałam wcześniej,ale pewnie nie widziałyście:)
PyTAŁAM CZY KTÓRAŚ Z Was miała na początku ciąży ból pleców?nie jakiś mocny ale odczuwam...i zaraz myśle czy nie ma to wpływu na coś gorszego ...:(

Ona ja mam takie bóle i miałam od początku ale nie wiem czy to przez ciąże czy to ze względu na wadliwy kręgosłup bo jak miałam 15 lat byłam operowana na kręgosłup. Tak więc chyba za bardzo nie pomogłam
 
Do góry